5 důvodů, proč se spojit se svým vnitřním zvířecím průvodcem

Zaujal vás pojem zvířecí průvodce? 

Chcete vědět, kdo to je a s čím by vám mohl pomoci?

E-book Drak v Tobě
aneb proč se spojit se svým vnitřním průvodcem je poutavé vyprávění o cestě za zvířecími průvodci z mého vnitřního světa.

Ráda vám ukáži, že tento příběh nemusí být jen můj.

Každý z nás má totiž svůj vniřní svět. Někteří se však bojí, co se asi tak skrývá uvnitř.

Osobně jsem přesvědčená, že v sobě máme poklad. Poznala jsem, že skrze vlastní vnitřní svět můžeme získat blízkého přítele a rádce na celý život.

Jakého průvodce můžeme ve svém vnitřním světě potkat?

To se dočtete na 18 stranách e-booku 

Dále v něm najdete:

  • 5 důvodů, proč se i vy máte spojit se svými průvodci
  • Osobité ilustrace
  • Nadčasovou moudrost ve veršovaném poselství
  • Tip na zvědomění si vašeho průvodce na závěr

Reference

Eliška, naozaj veľmi múdro napísané. Myslím, že úvodné riadky ktoré pôsobia veľmi rozprávkovo a šialené nie sú vôbec cez čiaru. Určite to zanechá stopu pre tých, ktorí chcú ísť ešte hlbšie k sebe a ponoriť sa.... lebo strach je neskutočný a bojíme sa spoznať sa, bojíme sa, že tam vo vnútri nemáme istoty. Je to kniha pre všetkých, ktorí chcú vidieť a pretvarat svet. Rada si kúpim aj platený ebook.
Simona Jantošovaterapeutka
Když jsem četla tento ebook, připadala jsem se, jakoby mě někdo zvedl ze země o odnesl na jiné místo. Někam, kde nebyly špatné odpovědi, kde mě nikdo nesoudí a kde existuje jen energie. Knihu jsem přečetla jedním dechem a okamžitě jsem zatoužila kontaktovat svoje průvodce. Rozhodně doporučuji přečtení všem, kteří jsou na cestě k sobě samým.
Lucie Václavkováfotografka - vaclavkovalucie.cz
Eliško, od srdce děkuji, že jsem si už teď mohla Tvůj e-book přečíst. Je fakt úžasný a napsala jsi ho krásně, zajímavě, je to poutavé čtení které je plné velmi výstižného vyjádření, popisů i obratů. Musí oslovit a zaujmout snad každého čtenáře.
Eva Malíkovázdravotnice