Stáhnete si Ebook zdarma

Drak v Tobě

aneb proč se spojit se svým vnitřním průvodcem

Ebook o příběhu, jak jsem přišla ke svým průvodcům, které jsem potkala ve svém vnitřním světe.

Každý z nás má svůj vniřní svět. Mnozí se však bojí toho, co se asi tak skrývá uvnitř.

Osobně jsem přesvědčená, že v sobě máme poklad. Poznala jsem, že skrze vlastní vnitřní svět můžeme získat blízkého přítele a rádce na celý život.

Koho můžeme potkat a jak si lze představit náš vnitřní svět? To se dočtete v mém Ebooku Drak v Tobě aneb proč se spojit se svým vnitřním průvodcem.

Dále v něm najdete:

  • 5 inspirací, proč se i Vy máte spojit se svými průvodci
  • Osobité ilustrace
  • Netradiční formát Ebooku
  • Poselství
  • Praktický tip na závěr

Reference

Ti, kdo si přečetli Ebook o něm řekli:

Eliška, naozaj veľmi múdro napísané. Myslím, že úvodné riadky ktoré pôsobia veľmi rozprávkovo a šialené nie sú vôbec cez čiaru. Určite to zanechá stopu pre tých, ktorí chcú ísť ešte hlbšie k sebe a ponoriť sa.... lebo strach je neskutočný a bojíme sa spoznať sa, bojíme sa, že tam vo vnútri nemáme istoty. Je to kniha pre všetkých, ktorí chcú vidieť a pretvarat svet. Rada si kúpim aj platený ebook.
Simona Jantošovaterapeutka - simonajantosova.sk
Když jsem četla tento ebook, připadala jsem se, jakoby mě někdo zvedl ze země o odnesl na jiné místo. Někam, kde nebyly špatné odpovědi, kde mě nikdo nesoudí a kde existuje jen energie. Knihu jsem přečetla jedním dechem a okamžitě jsem zatoužila kontaktovat svoje průvodce. Rozhodně doporučuji přečtení všem, kteří jsou na cestě k sobě samým.
Lucie Václavkováfotografka - vaclavkovalucie.cz
Eliško, od srdce děkuji, že jsem si už teď mohla Tvůj e-book přečíst. Je fakt úžasný a napsala jsi ho krásně, zajímavě, je to poutavé čtení které je plné velmi výstižného vyjádření, popisů i obratů. Musí oslovit a zaujmout snad každého čtenáře.
Eva Malíkovázdravotnice