V ebooku ještě najdete:

  • 5 důvodů, proč se i vy máte spojit se svými průvodci
  • Osobité ilustrace
  • Nadčasovou moudrost ve veršovaném poselství
  • Tip na zvědomění si vašeho průvodce na závěr

5 důvodů, proč se spojit se svým vnitřním zvířecím průvodcem

Zaujal vás pojem zvířecí průvodce? Chcete vědět, kdo to je a s čím by vám mohl pomoci?

Ebook Drak v Tobě
aneb proč se spojit se svým vnitřním průvodcem je poutavé vyprávění o cestě za zvířecími průvodci z mého vnitřního světa.

Ráda vám ukáži, že tento příběh nemusí být jen můj.

Každý z nás má totiž svůj vniřní svět. Někteří se však bojí, co se asi tak skrývá uvnitř.

Osobně jsem přesvědčená, že v sobě máme poklad. Poznala jsem, že skrze vlastní vnitřní svět můžeme získat blízkého přítele a rádce na celý život.

Jakého průvodce můžeme ve svém vnitřním světě potkat?

To se dočtete na 18 stranách ebooku 

Reference

Eliška, naozaj veľmi múdro napísané. Myslím, že úvodné riadky ktoré pôsobia veľmi rozprávkovo a šialené nie sú vôbec cez čiaru. Určite to zanechá stopu pre tých, ktorí chcú ísť ešte hlbšie k sebe a ponoriť sa.... lebo strach je neskutočný a bojíme sa spoznať sa, bojíme sa, že tam vo vnútri nemáme istoty. Je to kniha pre všetkých, ktorí chcú vidieť a pretvarat svet. Rada si kúpim aj platený ebook.
Simona Jantošovaterapeutka
Když jsem četla tento ebook, připadala jsem se, jakoby mě někdo zvedl ze země o odnesl na jiné místo. Někam, kde nebyly špatné odpovědi, kde mě nikdo nesoudí a kde existuje jen energie. Knihu jsem přečetla jedním dechem a okamžitě jsem zatoužila kontaktovat svoje průvodce. Rozhodně doporučuji přečtení všem, kteří jsou na cestě k sobě samým.
Lucie Václavkováfotografka - vaclavkovalucie.cz
Eliško, od srdce děkuji, že jsem si už teď mohla Tvůj e-book přečíst. Je fakt úžasný a napsala jsi ho krásně, zajímavě, je to poutavé čtení které je plné velmi výstižného vyjádření, popisů i obratů. Musí oslovit a zaujmout snad každého čtenáře.
Eva Malíkovázdravotnice