Propojte se se svým zvířecím průvodcem

Chcete mít svého osobního rádce?

Mít možnost se kdykoli podívat na situaci z jiného pohledu?

Přeješ si mít konkrétní výsledky z meditace v praxi?

Možná tušíte, že ve vás existuje průvodce, který je neustále s vámi. Který vás zná líp než kdokoli jiný. Který vám umí pomoci, poradit v každé situaci.

Přejete si zjistit, kdo to je a jak se s ním spojit?

Před několika lety jsem nerozuměla sama sobě.

Dříve jsem často tápala, nenalézala odpovědi na velmi osobní otázky.  Styděla jsem se hovořit o svých snech a emocích i se svými blízkými. Mnohdy jsem se cítila nenaplněná a nepochopená.

"Kéž bych našla vnitřní klid, radost a pomoc v různých situacích"... říkávala jsem si.

Krůček po krůčku jsem přestala utíkat od sebe sama, od vizí draků, které mi přicházely se stále větší intenzitou. Postupně jsem tyto vize v meditacích následovala. Zjistila jsem, že ke mně nepřicházejí jen draci, ale i další zvířata.

Tím se vše změnilo a já začala poznávat nový svět - svůj jedinečný vnitřní svět plný zvířecích průvodců. Dnes mi průvodci pomáhají v každodenních činnostech.

Díky drakům jsem si uvědomila, že všichni máme své průvodce k dispozici, když k nim najdeme cestu. Začala jsem svým průvodcům naslouchat, zapisovat si jejich poselství. Pochopila jsem, že mají pro mě odpověď na mnohé otázky a situace.

Přijetí, poznání a integrace obou mých světů - vnějšího a vnitřního, změnilo můj život.

Drak v názvu e-booku může být doslovný, neboť i vy možná máte své dračí průvodce nebo může znamenat metaforu, neboť zvířecích průvodců je nepřeberné množství.

Přeji si s vámi sdílet poznání, abyste i vy našli cestu ke svým osobním průvodcům.

Své zkušenosti jsem sepsala do e-booku Probuď v sobě draka aneb jak se spojit se svými průvodci.

Součástí e-booku je meditace. Spojit se na svým průvodcem můžeme ve chvílích, kdy se naladíme na vyšší frekvenci hluboko v sobě. V místě, kde náš rozum nad námi nemá moc.

Co vám přečtení e-booku a pravidelný poslech meditace přinese?

Návod na zklidnění

Svět venku bývá plný chaosu a změn. Jistoty nejsou. Svět uvnitř nás samých však skrývá nekonečné oázy klidu a relaxace.

Odpovědi na otázky

Díky zcela novým úhlům pohledu se nabízí pochopení situací z minulosti i přítomnosti. Díky tomu přichází pocit úlevy.

Osobního přítele, který je vždy a všude s Vámi

Možnost zažívat pocit, kdy víte, že máte u sebe někoho, kdo absolutně rozumí vaší duši.

Zvýšení sebevědomí

Poznáním zcela nového světa uvnitř sebe a s tím spojené práce na sobě se vám mohou otevřít dveře ke svým talentům, které vás povedou kupředu.

Nové nápady a myšlenky

Kapacita našeho vnitřního světa nemá hranic. Již mnohokrát jsem dostala nápad, jaký další krok mám učinit díky napojení na své průvodce. Věřím, že se to bude stávat i vám.

Nezapomenutelné zážitky

Je možné létat? Potápět se v hlubinách? Běhat neobyčejnou rychlostí? A to vše z pohodlí domova? Ano. Je jen na vás, jak hluboké spojení navážete se svými průvodci. Tato setkání patří mezi jedinečné zážitky.

Jaké dojmy mají z e-booku  ti, kteří ho již přečetli a poslouchali meditaci?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Chtěla bych poděkovat Elišce za její ebook Probuď v sobě draka a zároveň Vás pozvat k tomu, abyste si ho také koupili a přečetli a zkusili meditaci, která je k němu, protože mi přišla úžasná.
Klára DomlátilováArteterapeutka a průvodkyně životní očistou klaradomlatilova.cz
Když jsem narazila na stránku vnitřních světů, tak jsem ze zvědavosti stáhla ebook zdarma Drak v tobě. Nikdy dřív jsem o průvodcích neslyšela, nejsem úplně políbená spiritualitou. Ale informace, že bych mohla i já mít svého průvodce mě velmi zaujala. Nebylo by to super, kdybych si mohla žádat o rady, co mám dělat? Kdyby mi někdo poradil? Ale ne poučné knihy různých doktorů a psychologů...ty už totiž znám. Obecné řeči a nic osobního jen pro mě. Takže když se objevila další kniha Probuď v sobě draka s návodem, jak na to, neváhala jsem. Knihu jsem koupila a počkala, až bude doma klid. Přečetla jsem jí jedním dechem a musela jsem to vyzkoušet. To, co následovalo bylo neskutečné. Meditovat neumím, nedokážu se úplně vypnout. Ale tentokrát to fakt šlo. Propadla jsem se do jiného stavu vědomí a v podobném rozpoložení jsem strávila zbytek dne. Nakonec jsem večer před usnutím požádala mého průvodce, zda by se mi ukázal. A ono se to fakt stalo. Ve snu ke mně přišel pes. Hodlám v tom nyní pokračovat a zjistit, jaké odpovědi najdu na otázky, co mě trápí. Takhle rychle? Během jednoho dne? Jo! Kniha proudí totiž úplně jiným kanálem, než skrz písmenka na obrazovce počítače. Meditaci k vnitřním průvodcům si pouštím velmi často. Pokud chci něco řešit, tak i několikrát denně. Pak se cítím dlouho napojená sama na sebe a dokážu věci řešit víc zevnitř. Ebook s meditací rozhodně doporučuji!!!
Lucie Václavkováfotografka - vaclavkovalucie.cz
Mé srdce a duše byly nasyceny ještě než jsem si pustila meditaci. Krásné obrázky a srozumitelně popsané téma vnitřních průvodců mě krásně naladily na cestu za tím svým. Rezonuje-li s Vámi toto téma, pak neváhejte a Probuďte v sobě draka. Třeba právě s laskavým vedením Elišky.
Hana Příkopová
Ebook Probuď v sobě draka je krásným návodem k tomu, jak se na cestu za svými průvodci vydat, jak je poznat a jak s nimi mluvit. Eliška v ebooku nádherně provází na cestě do vnitřního světa, vysvětluje základní pojmy a popisuje její vlastní zkušenosti, díky nimž jsem pochopila, jak může být vnitřní svět pestrý a zároveň inspirativní. Doteď jsem se vždy spoléhala pouze na svého anděla, teď vím, že průvodců mám mnohem víc, stačí jim jen naslouchat a nechat se vést. Díky cvičením v ebooku a meditaci, která je jeho součástí, jsem se napoprvé dokázala se svým průvodcem potkat a to co se mi vyjevilo mě dojímá ještě teď. Jsem neskutečně vděčná, že jsem se na tuto cestu mohla vydat i za to jaké poklady mi ebook odkryl. Děkuji.
Lucia RichtárechováInspiruji lidi k udržitelnému způsobu života, luciarich.cz
Tento nádherný ebook mě nesmírně obohatil. Je velmi čtivé psaný a člověk v něm dostane hromadu cenných informací, které ho dokáží posunout na jeho duchovní cestě. Moc se těším, co vše díky tvým radám a navodům ještě objevím a kam se zase posunu. Je skvělé, že součástí ebooku je i meditace, která člověku pomáhá se lépe napojit na svůj vnitřní svět.
Bára SeverinMódní designerka, baraseverin.cz

Co v e-booku najdete?

 • Cestu ke svým průvodcům
  Sdílím s vámi způsob, jak naleznete své osobní zvířecí průvodce.
 • Osobní příběhy
  Skrze své vlastní příběhy vás inspiruji, jak komunikovat se svými osobními průvodci a co vám vztah s nimi může přinést.
 • Návody, jak číst poselství
  Osobní průvodci s námi hovoří mnoha způsoby. Ukáži vám možnosti, jak porozumět zprávám, které k vám přicházejí.
 • Rady, jak naložit s obavami
  Co vše nám může bránit na vaší cestě za osobními průvodci? Proberu nejčastější obavy a ukážu vám řešení.
 • Krásné ilustrace
  Texty jsem pro vás doplnila vlastními ilustracemi, které vám pomohou se naladit na váš vnitřní svět.
 • Praktické tipy
  Konkrétní tipy, co můžete dělat, abyste dosáhli co nejlepších výsledků na vaší cestě poznávání svých osobních průvodců.

Pohled pod pokličku aneb, jak to v e-booku vypadá?

Co je součástí e-booku Probuď v sobě draka?

 • Meditace
  Nedílnou součástí e-booku je meditace, která vám pomůže se naladit na vašeho vnitřního průvodce. Sílu meditaci dodává hudební podkres.

Jaké bonusy na vás ještě čekají?

 • Elementy
  V e-booku navíc najdete pět elementů (vodu, vítr, zemi, oheň a éter). Pro naladění na jednotlivé elementy jsem pro vás připravila energetický obraz, otázky k zamyšlení a poselství.
 • Slevy
  Oslovili vás mé obrazy? A chcete i nějaký pro sebe? Nebo by Vás lákal channeling zvířecího průvodce? V e-booku na vás čeká sleva na obraz i channeling.
 • Pracovní listy
  Díky otázkám v pracovních listech lépe pochopíte prožitky z meditací a tím se budete na své průvodce napojovat snadněji.

Kolik stojí e-book, který vám pomůže spojit se se svým průvodcem a tím vás může změnit

v tom nejlepším slova smyslu?

Cena e-booku je 670,- Kč

Za tuto cenu si můžete dopřát masáž chodidel, zajít si ve dvou na večeři. 

Nebo si koupit e-book, dozvědět se, jak se spojit se svým vnitřním průvodcem a získat jedinečné zkušenosti a nové možnosti do svého života.

Důležité upozornění:

Bez aplikování meditace nedosáhnete požadovaných výsledků. A naopak, čím častěji se budete napojovat na své průvodce, tím úžasnější proměny ve svém životě můžete zažít 🙂