Máte přání, napojit se na své průvodce a najít odpovědi na své otázky, ale nevíte, jak na to?

Co když se řešení nalézá mnohem blíž, než jste si mysleli? Našla jsem cestu k mnoha odpovědím a úžasným zážitkům, které mě formují a posouvají kupředu více, než by mě kdy napadlo. Nazrál čas, abych se s Vámi o tuto cestu podělila.

Před několila lety jsem nerozuměla ani sama sobě.

Dříve jsem často tápala, nenalézala odpovědi na velmi osobní otázky. Bála jsem se o tom s kýmkoli mluvit. Styděla jsem se mluvit o svých snech a emocích i se svými blízkými. Mnohdy jsem se cítila nenaplněná a nepochopená.

"Kéž bych našla vnitřní klid, radost a směřování",... říkávala jsem si.

Až jsem přestala utíkat od sebe sama, od obrazů, které mi přicházely se stále větší intenzitou. Postupně jsem tyto vize v meditacích následovala. 

Tím se vše změnilo a já začala poznávat nový svět - svůj jedinečný vnitřní svět.

Uvědomila jsem si, že všichni máme svět uvnitř sebe. Vnitřní svět plný osobních průvodců, který je bohatší, než má největší fantazie. Začala jsem svým průvodcům naslouchat, zapisovat jejich poselství. Pochopila jsem, že mají pro mě odpověď na mnohé otázky a situace.

Přijetí, poznání a integrace obou mých světů - vnějšího a vnitřního, změnilo můj život.

Přeji si s Vámi sdílet poznání, aby i Vy jste našli cestu ke svým osobním průvodcům.

Své zkušenosti jsem sepsala do Ebooku Probuď v sobě draka aneb jak se spojit se svými průvodci.

 

Co Vám přečtení Ebooku přinese?

Návod na zklidnění

Svět venku bývá plný chaosu a změn. Jistoty nejsou. Svět uvnitř nás samých však skrývá nekonečné oázy klidu a relaxace.

Odpovědi na otázky

Díky zcela novým úhlům pohledu se nabízí pochopení situací z minulosti i přítomnosti. Díky tomu přichází pocit úlevy.

Osobního přítele, který je vždy a všude s Vámi

Možnost zažívat pocit, kdy víte, že máte u sebe někoho, kdo absolutně rozumí Vaší duši.

Zvýšení sebevědomí a tím i možnost rozvoje potenciálu

Poznáním zcela nového světa uvnitř sebe a s tím spojené práce na sobě, se Vám mohou otevřít dveře ke svým talentům, které Vás povedou kupředu.

Nové nápady a myšlenky

Kapacita rozumu je omezená. Kapacita našeho vnitřního světa nikoli. Již mnohokrát jsem dostala nápad, jaký další krok mám učinit díky napojení na své průvodce. Věřím, že se to bude stávat i Vám.

Nezapomenutelné zážitky

Je možné létat? Potápět se v hlubinách? Běhat neobyčejnou rychlostí? Ano. Je jen na Vás, jak hluboké spojení navážete se svými průvodci. Tato setkání patří mezi jedinečné zážitky.

Jaké dojmy mají z Ebooku

Probuď v sobě draka aneb jak se spojit

se svými průvodci

 ti, kteří ho již přečetli?

Chtěla bych poděkovat Elišce za její ebook Probuď v sobě draka a zároveň Vás pozvat k tomu, abyste si ho také koupili a přečetli a zkusili meditaci, která je k němu, protože mi přišla úžasná.
Klára DomlátilováArteterapeutka a průvodkyně životní očistou klaradomlatilova.cz
Když jsem narazila na stránku vnitřních světů, tak jsem ze zvědavosti stáhla ebook zdarma Drak v tobě. Nikdy dřív jsem o průvodcích neslyšela, nejsem úplně políbená spiritualitou. Ale informace, že bych mohla i já mít svého průvodce mě velmi zaujala. Nebylo by to super, kdybych si mohla žádat o rady, co mám dělat? Kdyby mi někdo poradil? Ale ne poučné knihy různých doktorů a psychologů...ty už totiž znám. Obecné řeči a nic osobního jen pro mě. Takže když se objevila další kniha Probuď v sobě draka s návodem, jak na to, neváhala jsem. Knihu jsem koupila a počkala, až bude doma klid. Přečetla jsem jí jedním dechem a musela jsem to vyzkoušet. To, co následovalo bylo neskutečné. Meditovat neumím, nedokážu se úplně vypnout. Ale tentokrát to fakt šlo. Propadla jsem se do jiného stavu vědomí a v podobném rozpoložení jsem strávila zbytek dne. Nakonec jsem večer před usnutím požádala mého průvodce, zda by se mi ukázal. A ono se to fakt stalo. Ve snu ke mně přišel pes. Hodlám v tom nyní pokračovat a zjistit, jaké odpovědi najdu na otázky, co mě trápí. Takhle rychle? Během jednoho dne? Jo! Kniha proudí totiž úplně jiným kanálem, než skrz písmenka na obrazovce počítače. Meditaci k vnitřním průvodcům si pouštím velmi často. Pokud chci něco řešit, tak i několikrát denně. Pak se cítím dlouho napojená sama na sebe a dokážu věci řešit víc zevnitř. Ebook s meditací rozhodně doporučuji!!!
Lucie Václavkováfotografka - vaclavkovalucie.cz
Mé srdce a duše byly nasyceny ještě než jsem si pustila meditaci. Krásné obrázky a srozumitelně popsané téma vnitřních průvodců mě krásně naladily na cestu za tím svým. Rezonuje-li s Vámi toto téma, pak neváhejte a Probuďte v sobě draka. Třeba právě s laskavým vedením Elišky.
Hana Příkopová
Ebook Probuď v sobě draka je krásným návodem k tomu, jak se na cestu za svými průvodci vydat, jak je poznat a jak s nimi mluvit. Eliška v ebooku nádherně provází na cestě do vnitřního světa, vysvětluje základní pojmy a popisuje její vlastní zkušenosti, díky nimž jsem pochopila, jak může být vnitřní svět pestrý a zároveň inspirativní. Doteď jsem se vždy spoléhala pouze na svého anděla, teď vím, že průvodců mám mnohem víc, stačí jim jen naslouchat a nechat se vést. Díky cvičením v ebooku a meditaci, která je jeho součástí, jsem se napoprvé dokázala se svým průvodcem potkat a to co se mi vyjevilo mě dojímá ještě teď. Jsem neskutečně vděčná, že jsem se na tuto cestu mohla vydat i za to jaké poklady mi ebook odkryl. Děkuji.
Lucia RichtárechováInspiruji lidi k udržitelnému způsobu života, luciarich.cz
Tento nádherný ebook mě nesmírně obohatil. Je velmi čtivé psaný a člověk v něm dostane hromadu cenných informací, které ho dokáží posunout na jeho duchovní cestě. Moc se těším, co vše díky tvým radám a navodům ještě objevím a kam se zase posunu. Je skvělé, že součástí ebooku je i meditace, která člověku pomáhá se lépe napojit na svůj vnitřní svět.
Bára SeverinMódní designerka, baraseverin.cz

Co v Ebooku najdete?

 • Osobní příběhy
  Skrze své vlastní příběhy Vám ukazuji možnosti, co Vám komunikace se svými osobními průvodci může přinést.
 • Návody, jak číst poselství
  Osobní průvodci s námi hovoří mnoha způsoby. Ukáži Vám možnosti, jak porozumět zprávám, které k Vám přicházejí.
 • Rady, jak naložit s obavami
  Co vše nám může bránit na Vaší cestě za osobními průvodci? Proberu nejčastější obavy a ukážu Vám řešení.
 • Krásné ilustrace
  Texty jsem pro Vás doplnila vlastními ilustracemi, které Vám pomohou se naladit na Váš vnitřní svět.
 • Praktické tipy
  Konkrétní tipy, co můžete dělat, aby jste dosáhli co nejlepších výsledků na Vaší cestě poznávání svých osobních průvodců.

Pohled pod pokličku aneb, jak to v Ebooku vypadá?

Co je součástí Ebooku Probuď v sobě draka?

 • Meditace
  Nedílnou součástí Ebooku je meditace, která Vám pomůže se naladit na Vašeho vnitřního průvodce. Sílu meditaci dodává hudební podkres klavíristky Kristýny Šrámkové. Kristýny další tvorbu si můžete poslechnout na jejím kanálu na YouTube.

Jaké bonusy na Vás ještě čekají?

 • Elementy
  V Ebooku navíc najdete pět elementů (vodu, vítr, zemi, oheň a éter). Pro naladění na jednotlivé elementy jsem pro Vás připravila energetický obraz, otázky k zamyšlení a poselství.
 • Uzavřená Facebooková skupina
  Abychom mohli sdílet, inspirovat se a radit, tak jsem pro Vás vytvořila uzavřenou FB skupinu.
 • Sleva na obraz osobního průvodce
  Součást Ebooku je sleva na obraz, dle Vašeho přání. Více informací najdete v Ebooku.

Kolik stojí Ebook, který Vám pomůže spojit se se svým průvodcem a tím Vás může změnit

v tom nejlepším slova smyslu?

Cena Ebooku je 670,- Kč

Za tuto cenu si můžete dopřát masáž chodidel, strávit půl hodiny s koučem či si zajít ve dvou na večeři. 

Nebo si koupit Ebook, dozvědět se, jak se spojit se svým vnitřním průvodcem a získat jedinečné zkušenosti a nové možnosti do svého života.

Důležité upozornění:

Bez aplikování meditace nedosáhnete požadovaných výsledků. A naopak, čím častěji se budete napojovat na své průvodce, tím úžasnější proměny ve svém životě zažijete :)

Mí dračí průvodci ručí za Vaši spokojenost

I přes všechny informace Ebook nenaplnil Vaše očekávání?

V případě, že nejste s Ebookem spokojeni, napište mi do 14ti dnů od koupě a já Vám bez otázek vrátím peníze zpět.