Kvíz dračí typologie

Milujete draky?

Zabývali jste se někdy otázkou, jací draci asi jsou?

Mohli by nás draci něco naučit?

Z vlastní zkušenosti vím, že draci nejsou ty nestvůry z pohádek, které unášejí princezny. Draci jsou úžasné láskyplné a moudré bytosti. Moc bych si přála rozšířit o nich toto povědomí, proto jsem vytvořila kvíz dračí typologie.

V kvízu je pět skupin draků. To ale neznamená, že jiné skupiny draků neexistují. Naopak. Je jich nepřeberné množství. Informace o nich nemám nijak patentované. Píši Vám vše tak, jak mi přichází v imaginacích.

 

Kvíz můžete také brát jako pomůcku k zvědomění si toho, co nám někteří draci mohou říct. S jakými tématy různí draci přichází. Čím dál více lidí se mě ptá, co znamená, když viděli draka např. v podobě mraku, na zamrzlém okně či jako kořen stromu? Toto nejsou náhody, ale snaha draků o navázání kontaktu s Vámi.

 

V kvízu Vám vyjde jeden typ draků, který Vám je nejblíže, to samozřejmě neznamená, že ostatní by s Vámi nerezonovali. Draci, kteří Vám vyjdou, jsou pro Vás v tento moment nejpřitažlivější a tím i dost možná nejlepšími průvodci 🙂 Výsledek kvízu se Vám zobrazí hned po jeho dokončení.

 

Jsi v dračím světě 🙂

Přejete si mít svůj obraz draka? 

Více informací o tématu průvodců se dozvíte zde. Pokud si přejete pracovat s kartami průvodců, tak ty najdete zde.

Sledovat mě můžete na této FB fanpage.

Ke skupině Vnitřní průvodci se dostanete zde.