Poselství aneb Vesmírná nápověda

Co nám sděluje duše?

Co dělat, když si nevíme rady?

Vesmírné nápovědě říkám často poselství. Jde o veršovanou nápovědu, která nám může pomoci v různých oblastech života, záleží na Vašem zadání.

Poselství doporučuji si číst zas a znova. Tím se vylaďujete na vyšší frekvence, ze kterých si nápovědu pro vás stahuji. Číst mezi řádky a vnímat nápovědu srdcem je ta správná cesta k jejímu porozumění.

Mnohdy tento puzzlík skládačky dozapadne postupně. Osobně se mi stalo, že poselství se donaplnilo klidně až v řádu let, takhle nadčasové vesmírné napovědy mohou být. Neboť existuje jen přítomnost. Vy jste tvůrci, kteří dáváte možnostem konkrétnost v naší 3D realitě.

Jak poselství může vypadat?

Proč si nechat napsat poselství?

Každý z nás někdy zažil pocit, kdy neví, jak dál. Kdy má potřebu rady, pohledu zvenku. Získaný odstup a zároveň maximální pochopení niterných pocitů nás může opět povzbudit na další cestě.

Jak to probíhá?

Do formuláře napíšete své jméno a ve zkratce popíšete pár větami téma, na které se ptáte. Můžete přidat i otevřenou otázku. 

Já se na Vás vyladím a požádám vesmír o nápovědu pro Vás. Zaznamenám, co mi přijde.

Často se setkávám s reakcí slz a dojetí. To je úplně v pořádku. Slzami se čístíme a dáváme prostor své duši, která si přeje zářit. Zářit skrze vás.

Upozornění: Poselství píši jen pro osobu, která sama za sebe požádá. Služba tedy není vhodná jako dárek pro někoho druhého. Nikdy totiž nevíme, na co je daný člověk připravený a co se potřebuje dozvědět.

Poselství pro vás není vhodné pokud...

  • Hledáte odpovědi typu ANO/NE
  • Potřebujete jasné analytické kroky co dělat dál.
  • Čekáte ode mě doslovné vysvětlení poselství. Vy jste totiž největšími odborníky na váš život.

Jaké dojmy mají ti, kteří si nechali  vesmírnou nápovědu napsat?

Službu doporučuji všem, kteří se potřebují zeptat na nějakou životní otázku nebo jsou na rozcestí a potřebují ujistit, že jdou po správné cestě. Já jsem se zeptala, zda je tato cesta už ta správná a dostalo se mi nádherné poselství ve verších plné moudrosti a skrytých významů. Dokonce tam nacházím i více významů, které zřejmě chápu jen já. Poselství ke mně sedí a když jsem ho četla, dojala mě jeho pravdivost. Jak jednotlivá slůvka rezonovala s mojí duší a dostala jsem tak odpovědi na svou otázku. Ale nebyly to jen odpovědi. Bylo to něco mnohem víc. 🙂 Pohlazení po duši, které jsem v tu chvíli opravdu potřebovala.
Bára Korunková anramelia.cz
Požádala jsem Elišku o vhled na své podnikání. Neměla jsem konkrétní otázku. Vedla mě k ní jen potřeba ujištění a zvědavost. Od začátku jsem cítila, že si jdu vlastně pro pochvalu a potvrzení, které mě zase posílí. Elišky krátké a vystihující sdělení mě neskonale potěšilo a dojalo. Styl vyjádření mi byl také blízký. Doporučuji všem, kteří hledají rychlou zprávu nebo jasný rozcestník.
Alena El Bakropenroad.earth
Elišky služba mě hned na první pohled zaujala, mít svou motivační básničku, kterou si budu čist a ona mě vyburcuje k činům...nádhera... Báseň mi přišla do pár minut, takovou rychlost jsem ani nečekala...hned po přečtení mi vykouzlila úsměv na tváři a zahřála u srdíčka....každý den si ji čtu několikrát a musím uznat, ze se mnou skvěle rezonuje, je trefná a po přečtení mám pocit, že zvládnu všechno 🙂
Julie Zákostelecká
Bože, Eliško, to je taaaak silný a hluboký. Celý jsem to probrečela... a je to taaaak přesný... děkuji, děkuji, děkuji... je to to nejkrásnější, co mi kdy kdo řekl. Rozlévá se ve mně nádherné vesmírné ticho a klid nesmírného božího vědomí a lásky... tůto jsem zažila jen, když jsem se přiblížila opravdu "blízko" přímo k Tvořivému zdroji - a jsem doma, nejspíš.
Pavla Gondeková

Na co se můžete ještě těšit?

Kromě Vaší osobní nápovědy se můžete těšit na bonus v podobě obrazu dračice. Dračice Vám bude připomínat pozitivní záměr Vaší vize a pomůže Vám ve zhmotňování v realitě. Obraz si můžete stáhnout na pozadí mobilu či nastavit jako plochu v počítači.

Kolik vesmírná nápověda stojí?

Svůj čas na naladění se na Vás, zprostředkování nápovědy a grafického ztvárnění si cením na 450,-