Žijte svými jedinečnými talenty díky napojení se na svého

zvířecího průvodce

Nachanneluji vašeho zvířecího průvodce a s ním poslání, se kterým vám má průvodce pomáhat. Je to další střípek na cestě poznání vaší duše.

Kdo je zvířecí průvodce?

Zvířecí průvodce je náš nehmotný pomocník podobně jako andělé či víly,  práce s průvodci je stará tisíce let. Zvířecí průvodce vám pomůže se propojovat se svým podvědomím, učí vás pracovat se svou myslí a posilovat vaše dovednosti v denní realitě.

Z mé praxe poznávám, že máme hlavního zvířecího průvodce a pak několik dalších. I ten hlavní se vám však v průbehu života proměňuje - roste, stejně tak, jak se vyvíjíte vy. Role vedlejších průvodců je neméně důležitá. Jejich přítomnost často souvisí s nějakou životní etapou či lekcí, např. mohou pomoci v těhotenství, s pracovními tématy, pomáhají s uzdravováním, posílit čakru, mají vás naučit nějakou specifickou dovednost...

Když pochopíte konkrétní lekci, tak vedlejší průvodce často odchází a střídá ho jiný. Čím více na sobě pracujete a čím více lidí kolem sebe ovlivňujete, tím více průvodců u sebe máte. 

Jak to probíhá?

 • Naladím se na vás
  Nejprve se propojím s vámi na dálku.
 • Zklidním vás
  Channeling vám předávám formou nahrávky. Nahrávka začíná relaxací a zklidněním.
 • Zvířecí průvodce
  Poté vám přichází zvířecí průvodce. Dozvídáte se, proč k vám přichází. Já neurčuji, kdo k vám přijde, děje se to samo.
 • Vize života
  Mnohdy přichází informace o vašem minulém životě, který byl pro vaši duši a propojení se s konkrétním zvířecím průvodcem zásadní. Dozvídáte se vaše dary, úkoly tady na Zemi či informace, co vás blokuje.

Jak může pomoc zvířecího průvodce vypadat v běžném dni?

Manžel mě poslal na úřad, abych zařídila změnu jeho trvalého bydliště v technickém průkazu. Udělal si rezervaci na konkrétní čas (ale na poslední chvíli kvůli práci nemohl jít), tak vyslal mě. Já měla s sebou jeho občanku. Jdu tedy na řadu s tím, že vše půjde raz dva. Ale omyl. Paní úřednice mi několikrát jasně sděluje, že to NEJDE.

Že já nejsem můj manžel, že občanka nestačí, že ani nemám plnou moc Tak jsem požádala své osobní zvířecí průvodce - draky o pomoc. A co se nestalo. Za 15 minut jsem z úřadu odcházela s přepsanou adresou v technickém průkaze. Sama úřednice mi plnou moc nadiktovala.

Chcete podobné zázraky i vy zažívat se svými osobními zvířecími průvodci?

Propojte se se svým zvířecím průvodcem

a proměňte váš běžný život v neobyčejný

V jaké podobě získáte informaci

o vašem osobním zvířecím průvodci?

Nahrávka 

Namluvím pro vás poselství s hudebním podkresem (přibližně na 30 minut), kterou si můžete pouštet opakovaně a tím se propojovat se svým průvodcem. Součást načtení průvodce je i návod, jak s průvodcem dále pracovat. Dodání meditace je 2-3 týdny od připsání peněz na účet.

Pracovní listy

Součást načtení průvodce jsou pracovní listy, ty vám pomohou k ujasnění si informací z meditace. Postupnou prací s průvodcem si zvědomíte, k jakým následným konkrétním krokům vás vede.

Obraz průvodce

Pokud jste vizuální typ, tak by vám k napojení se na zvířecího průvodce mohl pomoci obraz, který vám ráda namaluji. Obraz průvodce je energetický zářič. Čas dodání obrazu je dle momentální vytíženosti. (Obraz průvodce je rozšířená verze služby).

Jaká je cena channelingu zvířecího průvodce?

Cena za channeling je 1.500,-

Cena za  channeling + obraz A4  je 3.100,- 

Cena za  channeling + obraz A5  je 2.700,-

Cena za  channeling + obraz velikosti pohlednice je 1.850,-

Konzultace v nahraných zprávách

Pokud potřebujete další konzultaci na téma zvířecích průvodců, pošlete mi otázku a já vám nahraji odpověď, kterou si můžete poslechnout zas a znovu. K naladění na vás využívám svého daru komunikace a vnitřního vidění.

Cena nahrané konzultace - odpovědi 500,-
 

Eliška a její vizualizace draků je pro mě jedno velké srdeční wau, velký zážitek, na který myslím celý den. Miluji svět zvířat a sama jsem Spiritual konzultantka pro ženy, přiznám se, že si vybírám, komu se svěřím do péče. U Elišky jsem měla hned jasno, ráda jsem ji sama navrhla vzájemnou spolupráci. Eliška, draci a dračí vizualizace se dotkly mého srdce tak silně a zároveň laskavě víc než jsem si uměla představit. Eliška Vám skrze vizualizaci umí zprostředkovat přesně to, co Vaše srdce nyní potřebuje♥️
Alice ZítkováVykládání karet

Pokud potřebujete poradit, pište mi na e-mail:

eliska@vnitrnisvety.cz

Proč chtít nachannelovat zvířecího průvodce?

 • Nové možnosti
  Možná máte kolikrát pocit, že se točíte v kruhu. Díky pravidelnému napojování se na své průvodce získáte nové vhledy na situace.
 • Nejosobnější přítel a rádce
  Zvířecí průvodce je neustále s vámi, ví o všem, co se vám děje, zná každou vaši myšlenku, emoci. Nemusíte mu nic vysvětlovat. Váš nejosobnější přítel je zároveň i rádce, obracejte se na něj v jakékoliv situaci. Při meditaci a spojení s ním, vám dá nahlédnout na situaci z úplně jiného úhlu. Skrze komunikaci s ním, se tak můžete posouvat mílovými kroky kupředu.
 • Přijetí své síly
  Díky svému zvířecímu průvodci můžete lépe porozumět své osobní síle, což vám pomůže v jejím přijetí. Když konáme ze své síly plného potenciálu, dějí se ve vašem životě doslova zázraky.
 • Propojování světů
  Váš zvířecí průvodce je váš most mezi hmotným a nehmotným. Mezi vědomím a nevědomím. Díky němu můžete lépe porozumět sobě i událostem ve vašem životě.
 • Mistrovství průvodce
  Každý průvodce k vám přichází z nějakého důvodu. Každý průvodce Vás může naučit něčemu jinému, jedinečnému. A vy, díky spojení s ním, tak máte možnost v té oblasti dosáhnout úžasných výsledků.

Reference těch, kteří již znají svého zvířecího průvodce

Než jsem Elišku poznala, nenapadlo mě se zajímat o zvířecího průvodce a dokonce ani zda vůbec nějakého mám. Po přečtení její knihy o dracích mi ale bylo jasné, že je zde důvod, proč jsme se měly potkat. Když jsem zjistila, že by mi mohla pomoc se propojit s mým zvířecím kamarádem, něco ve mě mi okamžitě zavelelo: běž do toho. Forma meditace, kterou Eliška zvolila pro napojení mi hodně vyhovovala, koneckonců vedené meditace jsou v podstatě i mým koníčkem. Po napojení se se svým zvířecím průvodcem se začaly dít divy jako že jsme spolu otevřeli 3. oko a ten proces byl neskutečně kouzelný. Stále se s ním učím komunikovat a je to pro mě nová a velice obohacující zkušenost. Děkuji za to, že jsem Elišku mohla poznat, nepřestává mě udivovat to, co všechno umí a její energie je pro mě vždycky neskutečně posilující.
Renata ŠpačkováNačítání darů duše
Eliško, děkuji za načtení zvířecího průvodce. Dlouho jsem hledala někoho, kdo se načítání věnuje. Meditaci na propojení si často pouštím, je krásně pečující. Vždy mám pocit, jakobys v tu chvíli byla se mnou... Vnímala můj dech. Namalovaného průvodce jsem měla jako podporu při svém prvním rozhovoru. I díky němu jsem velkou nervozitu zvládla. Jsem na hlas v meditaci hodně citlivá a tak tvoje je úplně medová, se při ní rozplývám a pak zabalená pod křídly to je lahůdka. Moc děkuji a doporučuji.
Hana Vicherkováumělkyně
Eliška ma strhla do sveta rozprávkovej fantázie, kde prestávate mať pojem o čase... To je základ kontaktu s ňou, aspoň pre mňa. No čo ak to nie je fantázia? Čo ak je to naozaj náš vnútorný svet, ktorý sa nám snaží ukázať náš smer? Kto iný ako my skrýváme to pomyselné tajomstvo, na ktoré sa snaží každý z nás prísť? Aj pre mňa je to príliš čerstvé na hmatateľné uchopenie, ale začínam si všimať detaily a oni fungujú. Postupne tak , aj s Eliškinou podporou, mením rozprávku na realitu. Ďakujem Eli
Silvia Šurínová
Nic o mně nevíte, ale informace, které jste mi poskytla, jsou všechny přesné, trefné, ten minulý život, odmítnutí hmoty, 3. oko, opravdu všechno naprosto výstižné, vážně bravo.
Julie

Zvířecí průvodci mi stoupili do života před 12 lety v jedné meditaci. Čekala mě dlouhá cesta, než jsem se naučila s nimi komunikovat. Ráda vám tuto cestu hledání zkrátím a ukáži vám, že se vám život s průvodci může naprosto proměnit.

Já jsem díky svým průvodcům - drakům založila tento web, naučila se načítat průvodce, nahrávat meditace, napsala knihu, kterou si i ilustruji. Momentálně pracuji na jejím dokončení a vydání. Draci mě naučili vhledům, které pomáhají druhým lidem a já jsem za to velmi vděčná.