Žijte svými jedinečnými talenty díky napojení se na zvířecího průvodce

Formou meditace vám načtu vašeho zvířecího průvodce a s ním dary, které vás má průvodce naučit. Díky tomu poznáte své talenty pro vaše další životní směřování.

Nejste si vědomi toho, co vám opravdu jde a v čem jste dobří?

Netušíte směr, kterým se máte vydat, aby jste se cítili šťastní a naplnění?

Kdo je zvířecí průvodce?

Zvířecí průvodce je náš nehmotný pomocník podobně jako andělé či víly,  práce s průvodci je stará tisíce let. Zvířecí průvodce vám pomůže se propojovat se svým podvědomím, učí vás pracovat se svou myslí a posilovat vaše dovednosti v denní realitě.

Z mé praxe poznávám, že máme hlavního zvířecího průvodce a pak několik dalších. I ten hlavní se vám však v průbehu života proměňuje - roste, stejně tak, jak se vyvíjíte vy. Role vedlejších průvodců je neméně důležitá. Jejich přítomnost často souvisí s nějakou životní etapou či lekcí, např. mohou pomoci v těhotenství, s pracovními tématy, pomáhají s uzdravováním, posílit čakru, mají vás naučit nějakou specifickou dovednost...

Když pochopíte konkrétní lekci, tak vedlejší průvodce často odchází a střídá ho jiný. Čím více na sobě pracujete a čím více lidí kolem sebe ovlivňujete, tím více průvodců u sebe máte. 

Jak může pomoc zvířecího průvodce vypadat v běžném dni?

Manžel mě poslal na úřad, abych zařídila změnu jeho trvalého bydliště v technickém průkazu. Udělal si rezervaci na konkrétní čas (ale na poslední chvíli kvůli práci nemohl jít), tak vyslal mě. Já měla s sebou jeho občanku. Jdu tedy na řadu s tím, že vše půjde raz dva. Ale omyl. Paní úřednice mi několikrát jasně sděluje, že to NEJDE.

Že já nejsem můj manžel, že občanka nestačí, že ani nemám plnou moc Tak jsem požádala své osobní zvířecí průvodce - draky o pomoc. A co se nestalo. Za 15 minut jsem z úřadu odcházela s přepsanou adresou v technickém průkaze. Sama úřednice mi plnou moc nadiktovala.

Chcete podobné zázraky i vy zažívat se svými osobními zvířecími průvodci?

Načtu vám vašeho průvodce a vy se díky meditaci dozvíte:

 • Kdo je váš zvířecí průvodce
  Může být jeden nebo i více.
 • Proč k vám přichází právě tito průvodci
  Poselství každého zvířecího průvodce je jiné a v souvislosti s vaším životním příběhem doslova jedinečné.
 • Vaše dary
  Z vašich darů se vědomou prací mohou stát vaše silné stránky. Tím, že budete rozvíjet své silné stránky za podpory svých zvířecích průvodců, tak váš život může získat úplně jiný směr.

Představte si pocit naplnění a radosti, že poznáváte kým jste. Objevte své talenty, co vám jde. 

Sama jsem dříve nevěděla, co mám dělat, bavilo mě mnoho věcí, ale nevěděla jsem, jak mám vydělávat? Dlouho jsem věřila svému okolí, které mi říkalo, čím je možné se uživit. "Musíš vystudovat tu a tu školu, dělej normální práci,"… slýchávala jsem.

Ale má duše nebyla šťastná, volala po jiné cestě. Až mé setkání s mými zvířecími průvodci - draky mi pomohlo najít, kým jsem. Díky drakům jsem objevila cestu ke svým talentům, začala jsem psát knihu, více malovat, dávat světu o sobě vědět. Teď žiji svůj sen, jsem šťastná.

Propojte se se svým zvířecím průvodcem

a proměňte váš běžný život v neobyčejný

V jaké podobě získáte informaci

o vašem osobním zvířecím průvodci?

Meditace

Namluvím pro vás meditaci přibližně na 30 minut, kterou si můžete pouštet opakovaně a tím se propojovat se svým průvodcem. Součást načtení průvodce je i návod, jak s průvodcem dále pracovat. Dodání meditace je zhruba 10 dní od připsání peněz na účet.

Pracovní listy

Součást načtení průvodce jsou pracovní listy, ty vám pomohou k ujasnění si informací z meditace. Postupnými kroky si zvědomíte své dary a následné konkrétní kroky, které máte udělat v praxi.

Obraz průvodce

Pokud jste vizuální typ, tak by vám k napojení se na zvířecího průvodce mohl pomoci obraz (není součást meditace), který vám ráda namaluji. Zvolit si můžete z velikosti pohlednice/A5/A4. Čas dodání obrazu je dle momentální vytíženosti. (Obraz průvodce je rozšířená verze služby).

Proč si načíst zvířecího průvodce?

 • Nové možnosti
  Možná máte kolikrát pocit, že se točíte v kruhu. Díky pravidelnému napojování se na své průvodce získáte nové vhledy na situace.
 • Nejosobnější přítel a rádce
  Zvířecí průvodce je neustále s vámi, ví o všem, co se vám děje, zná každou vaši myšlenku, emoci. Nemusíte mu nic vysvětlovat. Váš nejosobnější přítel je zároveň i rádce, obracejte se na něj v jakékoliv situaci. Při meditaci a spojení s ním, vám dá nahlédnout na situaci z úplně jiného úhlu. Skrze komunikaci s ním, se tak můžete posouvat mílovými kroky kupředu.
 • Přijetí své síly
  Díky svému zvířecímu průvodci můžete lépe porozumět své osobní síle, což vám pomůže v jejím přijetí. Když konáme ze své síly plného potenciálu, dějí se ve vašem životě doslova zázraky.
 • Propojování světů
  Váš zvířecí průvodce je váš most mezi hmotným a nehmotným. Mezi vědomím a nevědomím. Díky němu můžete lépe porozumět sobě i událostem ve vašem životě.
 • Mistrovství průvodce
  Každý průvodce k vám přichází z nějakého důvodu. Každý průvodce Vás může naučit něčemu jinému, jedinečnému. A vy, díky spojení s ním, tak máte možnost v té oblasti dosáhnout úžasných výsledků.

Reference těch, kteří již znají svého zvířecího průvodce

Než jsem Elišku poznala, nenapadlo mě se zajímat o zvířecího průvodce a dokonce ani zda vůbec nějakého mám. Po přečtení její knihy o dracích mi ale bylo jasné, že je zde důvod, proč jsme se měly potkat. Když jsem zjistila, že by mi mohla pomoc se propojit s mým zvířecím kamarádem, něco ve mě mi okamžitě zavelelo: běž do toho. Forma meditace, kterou Eliška zvolila pro napojení mi hodně vyhovovala, koneckonců vedené meditace jsou v podstatě i mým koníčkem. Po napojení se se svým zvířecím průvodcem se začaly dít divy jako že jsme spolu otevřeli 3. oko a ten proces byl neskutečně kouzelný. Stále se s ním učím komunikovat a je to pro mě nová a velice obohacující zkušenost. Děkuji za to, že jsem Elišku mohla poznat, nepřestává mě udivovat to, co všechno umí a její energie je pro mě vždycky neskutečně posilující.
Renata ŠpačkováNačítání darů duše
Eliško, děkuji za načtení zvířecího průvodce. Dlouho jsem hledala někoho, kdo se načítání věnuje. Meditaci na propojení si často pouštím, je krásně pečující. Vždy mám pocit, jakobys v tu chvíli byla se mnou... Vnímala můj dech. Namalovaného průvodce jsem měla jako podporu při svém prvním rozhovoru. I díky němu jsem velkou nervozitu zvládla. Jsem na hlas v meditaci hodně citlivá a tak tvoje je úplně medová, se při ní rozplývám a pak zabalená pod křídly to je lahůdka. Moc děkuji a doporučuji.
Hana Vicherkováumělkyně
Eliška ma strhla do sveta rozprávkovej fantázie, kde prestávate mať pojem o čase... To je základ kontaktu s ňou, aspoň pre mňa. No čo ak to nie je fantázia? Čo ak je to naozaj náš vnútorný svet, ktorý sa nám snaží ukázať náš smer? Kto iný ako my skrýváme to pomyselné tajomstvo, na ktoré sa snaží každý z nás prísť? Aj pre mňa je to príliš čerstvé na hmatateľné uchopenie, ale začínam si všimať detaily a oni fungujú. Postupne tak , aj s Eliškinou podporou, mením rozprávku na realitu. Ďakujem Eli
Silvia Šurínová

Jaká je cena Načtení zvířecího průvodce?

Meditace

Cena za samotnou meditaci je 1.500,- 

Cena za meditaci + obraz A4  je 2.650,- 

Cena za meditaci + obraz A5  je 2.250,-

Cena za meditaci + obraz velikosti pohlednice  je 1.800,-

Konzultace v nahraných zprávách

Pokud potřebujete další konzultaci na téma zvířecích průvodců, pošlete mi otázku a já vám nahraji odpověď, kterou si můžete poslechnout zas a znovu. K naladění na vás využívám svého daru komunikace a vnitřního vidění.

Cena nahrané konzultace - odpovědi 500,-
 

Eliška a její vizualizace draků je pro mě jedno velké srdeční wau, velký zážitek, na který myslím celý den. Miluji svět zvířat a sama jsem Spiritual konzultantka pro ženy, přiznám se, že si vybírám, komu se svěřím do péče. U Elišky jsem měla hned jasno, ráda jsem ji sama navrhla vzájemnou spolupráci. Eliška, draci a dračí vizualizace se dotkly mého srdce tak silně a zároveň laskavě víc než jsem si uměla představit. Eliška Vám skrze vizualizaci umí zprostředkovat přesně to, co Vaše srdce nyní potřebuje♥️
Alice ZítkováVykládání karet alicezitkova.cz

Pokud potřebujete poradit, pište mi na e-mail:

eliska@vnitrnisvety.cz

Zvířecí průvodci mi stoupili do života před 12 lety v jedné meditaci. Čekala mě dlouhá cesta, než jsem se naučila s nimi komunikovat. Ráda vám tuto cestu hledání zkrátím a ukáži vám, že se vám život s průvodci může naprosto proměnit.

Já jsem díky svým průvodcům - drakům založila tento web, naučila se načítat průvodce, nahrávat meditace, napsala knihu, kterou si i ilustruji. Momentálně pracuji na jejím dokončení a vydání. Draci mě naučili vhledům, které pomáhají druhým lidem a já jsem za to velmi vděčná.