Otevřte svou duši skrze své zvířecí průvodce

Nachanneluji vašeho zvířecího průvodce a s ním poslání, se kterým vám průvodce pomáhá. Zhmotníte potenciál své duše na Zemi.

Kdo je zvířecí průvodce?

Zvířecí průvodce je náš nehmotný pomocník podobně jako andělé či víly, který je neustále s námi. Práce s průvodci je stará tisíce let. Zvířecí průvodce vám pomůže se propojovat se svým podvědomím, učí vás pracovat se svou myslí a posilovat vaše dovednosti v denní realitě.

Z mé praxe poznávám, že máme hlavního zvířecího průvodce a pak několik dalších. I ten hlavní se vám však v průbehu života proměňuje - roste, stejně tak, jak se vyvíjíte vy. Role vedlejších průvodců je neméně důležitá. Jejich přítomnost často souvisí s nějakou životní etapou či lekcí, např. mohou pomoci v těhotenství, s pracovními tématy, pomáhají s uzdravováním, umí posílit čakru, mají vás naučit nějakou specifickou dovednost...

Když pochopíte konkrétní lekci, tak vedlejší průvodce často odchází a střídá ho jiný. Čím více na sobě pracujete a čím více lidí kolem sebe ovlivňujete, tím více průvodců u sebe máte. 

Co zahrnuje služba channeling zvířecího průvodce?

Nahrávka 

Namluvím pro vás poselství s hudebním podkresem (přibližně na 30 minut), kterou si můžete pouštet opakovaně a tím se propojovat se svým průvodcem. Součást načtení průvodce je i návod, jak s průvodcem dále pracovat. Dodání meditace je 2-3 týdny od připsání peněz na účet.

Pracovní listy

Součást načtení průvodce jsou pracovní listy, ty vám pomohou k ujasnění si informací z meditace. Postupnou prací s průvodcem si zvědomíte, k jakým následným konkrétním krokům vás vede.

Obraz průvodce

K napojení se na zvířecího průvodce vám pomůže i obraz, který vám namaluji. Obraz - velikosti A5 -  je energetický zářič. Formát obrazu je praktický, můžete si ho zalaminovat a brát sebou v tašce nebo si ho dát do rámečku na noční stolek či do meditačního koutku.

Cena channelingu je 5.500,-

Eliška a její vizualizace draků je pro mě jedno velké srdeční wau, velký zážitek, na který myslím celý den. Miluji svět zvířat a sama jsem Spiritual konzultantka pro ženy, přiznám se, že si vybírám, komu se svěřím do péče. U Elišky jsem měla hned jasno, ráda jsem ji sama navrhla vzájemnou spolupráci. Eliška, draci a dračí vizualizace se dotkly mého srdce tak silně a zároveň laskavě víc než jsem si uměla představit. Eliška Vám skrze vizualizaci umí zprostředkovat přesně to, co Vaše srdce nyní potřebuje♥️
Alice ZítkováVykládání karet

Proč chtít nachannelovat zvířecího průvodce?

 • Nové možnosti
  Možná máte kolikrát pocit, že se točíte v kruhu. Díky pravidelnému napojování se na své průvodce získáte nové vhledy na situace.
 • Nejosobnější přítel a rádce
  Zvířecí průvodce je neustále s vámi, ví o všem, co se vám děje, zná každou vaši myšlenku, emoci. Nemusíte mu nic vysvětlovat. Váš nejosobnější přítel je zároveň i rádce, obracejte se na něj v jakékoliv situaci. Při meditaci a spojení s ním, vám dá nahlédnout na situaci z úplně jiného úhlu. Skrze komunikaci s ním, se tak můžete posouvat mílovými kroky kupředu.
 • Přijetí své síly
  Díky svému zvířecímu průvodci můžete lépe porozumět své osobní síle, což vám pomůže v jejím přijetí. Když konáme ze své síly plného potenciálu, dějí se ve vašem životě doslova zázraky.
 • Propojování světů
  Váš zvířecí průvodce je váš most mezi hmotným a nehmotným. Mezi vědomím a nevědomím. Díky němu můžete lépe porozumět sobě i událostem ve vašem životě.
 • Mistrovství průvodce
  Každý průvodce k vám přichází z nějakého důvodu. Každý průvodce vás může naučit něčemu jinému, jedinečnému. A vy, díky spojení s ním, tak máte možnost v té oblasti dosáhnout úžasných výsledků.

Reference těch, kteří již znají svého zvířecího průvodce

Když jsem zjistila, že by mi mohla pomoc se propojit s mým zvířecím kamarádem, něco ve mě mi okamžitě zavelelo: běž do toho. Forma meditace, kterou Eliška zvolila pro napojení mi hodně vyhovovala, koneckonců vedené meditace jsou v podstatě i mým koníčkem. Po napojení se se svým zvířecím průvodcem se začaly dít divy jako že jsme spolu otevřeli 3. oko a ten proces byl neskutečně kouzelný. Stále se s ním učím komunikovat a je to pro mě nová a velice obohacující zkušenost. Děkuji za to, že jsem Elišku mohla poznat, nepřestává mě udivovat to, co všechno umí a její energie je pro mě vždycky neskutečně posilující.
Renata ŠpačkováNačítání darů duše
Eliško, děkuji za načtení zvířecího průvodce. Dlouho jsem hledala někoho, kdo se načítání věnuje. Meditaci na propojení si často pouštím, je krásně pečující. Vždy mám pocit, jakobys v tu chvíli byla se mnou... Vnímala můj dech. Namalovaného průvodce jsem měla jako podporu při svém prvním rozhovoru. I díky němu jsem velkou nervozitu zvládla. Jsem na hlas v meditaci hodně citlivá a tak tvoje je úplně medová, se při ní rozplývám a pak zabalená pod křídly to je lahůdka. Moc děkuji a doporučuji.
Hana Vicherkováumělkyně
Nic o mně nevíte, ale informace, které jste mi poskytla, jsou všechny přesné, trefné, ten minulý život, odmítnutí hmoty, 3. oko, opravdu všechno naprosto výstižné, vážně bravo.
Julie

Zvířecí průvodci mi stoupili do života před 12 lety v jedné meditaci. Čekala mě dlouhá cesta, než jsem se naučila s nimi komunikovat. Ráda vám tuto cestu hledání zkrátím a ukáži vám, že se vám život s průvodci může naprosto proměnit.

Já jsem díky svým průvodcům - drakům založila tento web, naučila se channelovat druhým jejich průvodce, nahrávat meditace, napsala jsem knihu, kterou jsem i ilustrovala. Knihu Dračí příběh můžete koupit zde. Draci mě naučili vhledům, které pomáhají druhým lidem a já jsem jim za to velmi vděčná, že obrátili můj život vzhůru nohama tím nejleším způsbem.