Využijte sílu channelingu

Otevřte se moudrosti vaší duše a pravdě, kterou přináší, abyste se mohli kvantově posunout ve všech oblastech svého života.

"to je tak moc krásný, moc děkuju, krásně to sedí."

Přejete si žít v hojnosti, ale nevíte, co vás blokuje?

Netušíte, jaké je poslání vaší duše?

Přejete si mít před sebou vizi, ale netušíte, kam teď směřovat?

channelingová nahrávka Příběh duše vám ukáže nový pohled na situaci

Channeling je způsob přijímání informací z jemnohmotného světa od Zdroje, od vaší duše. Skrze své napojení se naladím na příběh vaší duše, která mi ukáže jasné obrazy a odpovědi na jakoukoli vaší otázku.

Co obnáší channelingová zpráva?

Jedná se o 15-20 minutovou nahrávku s příběhem vaší duše na téma, které souvisí s vaším dotazem.

U nahrávky nejste přítomní, pracuji na dálku, kde se s vaším souhlasem napojuji na vaši duši. Před mým vnitřním zrakem se objevují obrazy, které vám popisuji. Vaše tělo mi ukazuje, kde energie stagnují a skrze channeling je rozpouštíme.

Mohou přijít také informace o minulých životech. V nahrávkách uslyšíte i světelnou řeč, která proces pročištění a vyladění ještě více zesiluje.

Ve vizi přichází jasné instrukce, co máte dělat, abyste se posunuli, např. jaké kameny máte používat, jaké barvy vám momentálně pomohou, jaké cvičení či činnosti můžete dělat pro zlepšení stavu vašeho těla a propojení s vaší duší.

Jak formulovat dotaz?

Zde jsou nejčastější příklady dotazů:

 • Jaké je mé poslání?
 • Jaká činnost mi přinese hojnost?
 • V jakých oblastech mám podporovat své dítě?

Pozn. Tato služba nenahrazuje lékařskou péči. Je na vaší zodpovědnosti, jaký posun skrze channeling ve své realitě uděláte.

Reference

Eliška byla první člověk, kterému jsem dovolila podívat se na mou duši a rozhodně toho nelituji. Byla jsem do té doby přesvědčená, že o sobě můžu dozvědět jenom já skrze sebe samou. Elišky vhled byl něčím úchvatným. Při poslechu nahrávky jsem cítila silné přívaly energizujicí vibrace, vyplavovaly se vlny smutku, který vystřídalo hluboké dojetí a spojení se sama se sebou. Mé tělo i duše se rozpomněly na některé známé, ale i mně neznáme obsahy a dostaly tím veliké dary, které stále integruji a ještě dlouho budu. Nejsilnější pro mě byla zkušenost prožít a cítit světelný jazyk, který mluvil k částem mě, které velmi dobře rozuměly, zatímco mysl s údivem pozorovala a díky intenzitě a síle prožitku neměla potřebu si o tom nic myslet. S vděčností a úctou k Tvým darům a průvodcům, kteří Tě této moudrosti učí, abys nám mohla svítit svým světlem na cestu, Ti děkuji.
Karolína
Poslouchala jsem několikrát a je to silné a husté. Ujasnila jsem si své další směřování, resp. pochopila jsem, proč mě současná práce neuspokojuje. Čím víc žiju v souladu se svou duší, tím víc potřebuju, aby všechny oblasti mého života byly v souladu s mojí duší. Nic menšího žít nechci a Eliščin channeling od draků mi krásně ukázal, že je čas otevřít se novým zítřkům.
Veronika
Jakoby vám někdo mluvil přímo z duše, znal vaše pocity,tolik porozumění ale mnohem víc, všechny souvislosti např s dávnými životy do kterých člověk sám nevidí.Děkuji Elišce za její dary a vše co mi předala,za úžasný nadhled,bylo to plné emocí které se vyplavily a stále se děje při poslechu.Ted už vím od kud pramení veliký pocit nejistoty a strachy které mě doprovází od mala.Jsem vděčná za informace a rady co mohu sama dělat, co je teď pro mě nejlepší a co mě podpoří na mé cestě. Obdivuji Elišky práci se světelným jazykem,to je velmi silné. Poselství ohledně mého poslání pro mě bylo krásným potvrzením co dlouho cítím a co mě volá jen mi strach, rozum a hlava bránili a od sebe oddalovali.Usmivam se jak se to krásně propojuje s mojí vizí. Ano můj vnitřní hlas je opravdový a já mu začínám více naslouchat a důvěřovat.Děkuji.❤️
Lenka H.
Milá Eli, moc děkuji za Tvůj dar channelingu. Musím říct, že nahrávka od Tebe mi objasnila mnohé z toho, co mě již dlouho trápilo a co jsem někde v hloubi duše tušila, ale nějak jsem se k tomu pořád nemohla propracovat. Jsem vděčná i za konkrétní rady a vize, které se Ti ukázaly a které jsi mi s velkou laskavostí a moudrostí v nahrávce předala...s vděčností Lucka
Lucie K.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za channeling. Vaše slova byla pohlazením pro mou duši. Vůbec jsem netušila, že bych mohla patřit mezi vysoce citlivé jedince. Měla jsem za to, že se tato problematika vztahuje spíše k současným dětem. Už alespoň chápu, proč mi tak moc vadí hluk a vyčerpává mě třeba i nákup v přeplněném hypermarketu. Také mi vyrazilo dech, jak konkrétně jste popsala vhledy týkající se mých poslání. S prvním posláním souzním, neboť pracuji jako učitelka v běžné MŠ a alternativní směr je můj sen. Co se týká těch ostatních, ukáže čas. Ještě jednou Vám mockrát děkuji.
Denisa H.

Když se spojíte s vizí své duše, rozzáří se vaše vnitřní světlo, zažehne se jiskra radosti, která vás povede k synchronicitám.

Jak s nahrávkou pracovat?

 • První poslech
  Lehnete si na nerušené místo, uvolněte se, poslouchejte a vnímejte celé své tělo. Je v pořádku, když při poslechu budete chtít plakat, budete vnímat např. zimu/teplo v nějaké části těle, bude vámi probíhat energetické vlny apod.
 • Po poslechu
  Zapište si vše, co jste zažili/vnímali a hlavně se s laskavostí opečujte.
 • Další poslech
  Doporučuji s nahrávkou pracovat dlouhodoběji (minimálně 1 měsíc.) Díky tomu se budou čistit bloky z těla, budete vnímat hlubší souvislosti poselství a budou vám přicházet synchronicity do života.
 • Akce
  Konkrétní rady z channelingu převeďte do reality, tak se vaše situace bude měnit rychleji.

Přejete si samotný channeling nebo variantu channelingu s aktivačním obrazem? 

cena channelinu - příběh duše je 1.900,- 

*Nahrávku vám zašlu cca 6 týdnů po doručení platby, v případě channelingu s obrazem zasílám obraz za cca 2 - 3 měsíce.

Téma channelingu mi napište do poznámky objednávky nebo na email: eliska@vnitrnisvety.cz

V případě vyprodání mých služeb mi napište email. Já se vám ozvu, jakmile se opět uvolní kapacita.

Momentálně je má kapacita na channeling volná s dodáním přelom února a března.

Dodání channelingu s obrazem je březen až duben. Obraz zasílám zarámovaný.

Jaký je rozdíl mezi channelingem s obrazem A4

a channelingem osobního draka s obrazem?

Channeling s obrazem je nahrávka na cca 15-20 minut na vámi vybrané téma. K tomu dodávám energetický obraz se světelnými symboly, kerý ukotví vizi z channelingu.

Channeling osobního draka je načtení a propojení vašeho draka s vámi formou meditace s hudebním podkresem o délce cca 30 minut. Dozvídáte se, jak drak vypadá, jaký je jeho úkol, s čím Vám přichází pomoci. S drakem se kromě nahrávky propojujete i skrze vysokovibrační obraz.

Poznejte příběh své duše a začněte ho žít