Meditace

Cesta k sobě, ke svému středu, ke svým světelným průvodcům

Mnohdy se mě ptáte, jak se máte spojit se svým drakem. Jak se na něj naladit, jak začít přijímat odpovědi?

Možná je mnoho cest, ale já vám doporučím tu, kterou sama praktikuji. Tou cestou je meditace

Nelekejte se. Věřte, že meditovat dokážete také. Pro začátek stačí pár minut a vnímat svůj dech. Když vám začnou létat myšlenky, tak se znovu vraťte k dechu. Postupným tréninkem budete vnímat pokroky. Ale chce to trpělivost.

Další možností, která vám může pomoci jsou vedené meditace. Když posloucháme příjemný hlas a hudbu, tak se lehčeji dokážeme zklidnit a naladit na popisované obrazy.

Připravila jsem pro vás několik meditací, které si můžete vyzkoušet. Zkuste si meditovat vsedě i vleže. V různou denní či večerní dobu. Nalaďte si na to své prostředí. Po meditaci si zapisujte, co jste cítili a viděli. I tím se trénujete, abyste prohloubili schopnost jít do větší hloubky, abyste vnímali nápovědy své duše.

Meditační balíček Dračí energie pro rok 2024

Přejete si podpořit v roce draka?

A jaká vlastně je ta dračí energie?

Dovolte si otevřít se tvořivé energii, která léčí a vyživuje každou buňku v těle. Meditace rozezvučí vibrace vedoucí k souladu bytí se svou duší, k následování synchronicit a k otevření prostoru, kam vstupuje vysokovibrační dračice. Ta vám skrze světelnou řeč přináší energii pravdy a motivaci měnit ve svém životě to, co vám neslouží.

Meditace, ve které uslyšíte 2x světelnou řeč vás zklidní, ukotví, povzbudí. Poznáte ryzí energii dračice se svou přímostí. Ta přichází proto, aby vás rozhýbala do akce. Začnete díky tomu tvořit ze svého středu a ne ze strachu či jiných nízkých vibrací.

Stoupněte si do své síly a buďte opravdoví tvůrci svého života.

Vnímejte, co se ve vašem těle děje, když slyšíte světelnou řeč. Jaké emoce a vize k vám přichází?

Meditace, která vám pomůže ukotvit dračí energii do těla, aby pro vás byl celý rok plný podporující vibrace, kterou v klidu zvládnete ustát a proměnit v činy, jenž jsou v souladu s vámi a vaší jednečnou životní cestou.

Akční cena balíčku meditace Dračí energie: 590,-

Balíček Dračí energie obsahuje:

  • Meditaci se světelnou řečí
  • Channeling dračice (součást meditace)
  • Mandalu na vybarvení
  • Obraz dračice jako záložka do knihy či nabíjení nápoje
  • Světelný symbol

Meditace setkání s dračím průvodcem

Meditace setkání s drakem začíná uvolněním v pohybu. Následně vás převede do prostoru, kde se setkáte s drakem. Nechte, ať vás vede vaše srdce. Věřte, že každý má svého draka, svého pomocníka.

Cena meditace a pracovních listů je 290,-

Cena meditace a pozadí na telefon i pc je 450,-

Meditace hojnosti

Zvýšení vibrace skrze napojení se na draka hojnosti - draka byznysu. Dopřejte si přeladění se na frekvenci úspěchu, nápadů, otevření se nových cest, jak zvýšit svou hojnost.

V balíčků získáte meditaci a pozadí na mobil/pc pro podporu vibrace bohatství.

Meditace vznikla původně pro podnikatele/lky pro zvýšení zisků a otevření se mindsetu hojnosti. Draci mi však stále posílali myšlenky, ať ji nabídnu všem, neboť cesta hojnosti je součást cesty naplnění duše. Zdroj si přeje, abychom žili v hojnosti. Hojnost je totiž nádherná energie radosti a spokojenosti. 

Věřte, že je zde dost hojnosti pro všechny. Svým životem v hojnosti neubíráte nikomu dalšímu. Naopak, rozvíjíte tím ještě více svůj potenciál a ukazujete druhým, že zářit je úžasné.

Setkání s drakem bylo nádherné, plakala jsem dojetím, drak mě obejmul, protože jsem to v daný moment nejvíc potřebovala a ujistil mne, že taková jaká jsem přijímaná a milovaná. Takto jsme spolu spočinuly. Na meditaci se mi moc líbil její začátek s rozprouděním těla, to mi pomohlo i přes únavu, plně vnímat a naladit se. Těším se na další a další setkání s drakem.
Marta Nedvědwww.martanedved.cz
Energizující meditace, která má k mé radosti více než 15 minut - i přesto mi uběhla jako minuta. Laskavá slova promlouvala přímo ke mně a provedly mě cestou, na které jsem dostala možnost věnovat svou pozornost své realitě, všemu co mne obklopuje a co jsem v ní doposud vytvořila. Dostalo se mi při ní ujištění, že draci jsou připraveni být nápomocni k dalšímu vědomému budování mého světa. Na jejím konci, po otevření očí, jsem měla chuť tvořit, sáhla jsem alespoň po bloku a začala si psát myšlenky a vhledy, které mi proudily hlavou. Děkuji ti, Eliško, že jsem se mohla zastavit a připomenout si svůj směr, svou vizi reality, kterou hodlám žít.
Andrea M.IG: vespravnycas_s_andreou
Musím říct, že meditace mě dostala. Začala jsem brečet a přestala až ke konci. Úplně tolik lásky.
Kateřina F.
V těch tvých meditacích je taková surovost, jako když zaboříš ruce do hlíny, nebo když člověk krásně mokne a cítí, jak jaždá kapka hladí a tančí, je v tom bezpečí, důvěra a pocit, že svět je v pořádku a stejně tak i já. Nejsou ram žádné blyštivé kudrdlinky. Taková krásná ryzost. Tak to cítím 🙂Děkuji
Klára Hrubá