Meditace

Cesta k sobě, ke svému středu, ke svým světelným průvodcům

Mnohdy se mě ptáte, jak se máte spojit se svým zvířecím průvodcem. Jak se na něj naladit, jak začít přijímat odpovědi?

Možná je mnoho cest, ale já vám doporučím tu, kterou sama praktikuji. Tou cestou je meditace

Nelekejte se. Věřte, že meditovat dokážete také. Pro začátek stačí pár minut a vnímat svůj dech. Když vám začnou létat myšlenky, tak se znovu vraťte k dechu. Postupným tréninkem budete vnímat pokroky. Ale chce to trpělivost.

Další možností, která vám může pomoci jsou vedené meditace. Když posloucháme příjemný hlas a hudbu, tak se lehčeji dokážeme zklidnit a naladit na popisované obrazy.

Připravila jsem pro vás několik meditací, které si můžete vyzkoušet. Zkuste si meditovat vsedě i vleže. V různou denní či večerní dobu. Nalaďte si na to své prostředí. Po meditaci si zapisujte, co jste cítili a viděli. I tím se trénujete, abyste prohloubili schopnost jít do větší hloubky, abyste vnímali nápovědy své duše.

Meditace setkání s dračím průvodcem

Meditace setkání s drakem začíná uvolněním v pohybu. Následně vás převede do prostoru, kde se setkáte s drakem. Nechte, ať vás vede vaše srdce. Věřte, že každý má svého draka, svého pomocníka.

Cena meditace a pracovních listů je 290,-

E-mailový minikurz

Dračí klíčení

Týdenní minikurz obsahuje 5 cvičení na ladění se na meditaci, rozvoj mimosmyslových schopností (intuice, vnímání těla), dračí meditaci, čištění čaker či nastartování léčení buněk těla.

Kurz mi dal praktické nástroje a uvědomila jsem si, že meditace se stává součástí mého života.

Cena Minikurzu včetně bonusů

je 750,-

Setkání s drakem bylo nádherné, plakala jsem dojetím, drak mě obejmul, protože jsem to v daný moment nejvíc potřebovala a ujistil mne, že taková jaká jsem přijímaná a milovaná. Takto jsme spolu spočinuly. Na meditaci se mi moc líbil její začátek s rozprouděním těla, to mi pomohlo i přes únavu, plně vnímat a naladit se. Těším se na další a další setkání s drakem.
Marta Nedvědwww.martanedved.cz
Energizující meditace, která má k mé radosti více než 15 minut - i přesto mi uběhla jako minuta. Laskavá slova promlouvala přímo ke mně a provedly mě cestou, na které jsem dostala možnost věnovat svou pozornost své realitě, všemu co mne obklopuje a co jsem v ní doposud vytvořila. Dostalo se mi při ní ujištění, že draci jsou připraveni být nápomocni k dalšímu vědomému budování mého světa. Na jejím konci, po otevření očí, jsem měla chuť tvořit, sáhla jsem alespoň po bloku a začala si psát myšlenky a vhledy, které mi proudily hlavou. Děkuji ti, Eliško, že jsem se mohla zastavit a připomenout si svůj směr, svou vizi reality, kterou hodlám žít.
Andrea M.IG: vespravnycas_s_andreou
Musím říct, že meditace mě dostala. Začala jsem brečet a přestala až ke konci. Úplně tolik lásky.
Kateřina F.