Afirmační karty

Na posílení spojení se svým průvodcem

Rádi byste podpořili naladění na svého vnitřního průvodce? 

Pokud ano, tak právě Vám jsou karty určeny.

Rozum nám mnohdy brání, abychom uvěřili v něco, co se nedá uchopit. Přesto to něco v sobě cítíme. Potřebuje to růst.

Jde o naší důvěru a víru v napojení se na svůj vnitřní svět. Na naše průvodce. Když cestu ke svým průvodcům začínáme, může být spojení velmi křehké. Potřebujeme ho stále posilovat.

Proto jsem vytvořila sérii 18ti kartiček o velikosti 95x65 mm, aby se vešly do peněženky či kamkoli, kde je budete mít na očích.

Karty jsou pro Vás zdarma.

Ale abyste je získali, musíte vynaložit malé úsilí. Po zadání emailu a jeho potvrzení, Vám přijdou 2 barevné A4, které je potřeba vytisknout (ideálně na silnější papír, doporučuji kolem 200g) a následně si karty nařezat či nastříhat. Také je možnost si je vytisknout na kancelářský papír a zalaminovat.

Proč po Vás chci akci a nenabízím je už vyrobené?

Vesmír totiž miluje akce. Jde o to ukázat, že Vám na Vašem spojení se svým vnitřním světem záleží. Přejete si ve svém životě vidět a hlavně zažívat změny, hm? :)

Nic se neděje samo od sebe. Potřebujeme přiložit ruku k dílu. Když mi uděláme krok vpřed, Vesmír nám ho několikanásobně vrátí v té nejlepší podobě pro nás.

Dejme se do akce :) 

Můžete si vytáhnout kartičku náhodně či pocitově a mít jí u sebe na viditelném místě. Střídejte ji každý den nebo každý týden, jak budete cítit. Kartičky je možné rozdávat i jako dárky. Věřím, že potěší :)

Kartičky s nádhernými ilustracemi jsou pro mě pohlazením pro duši. Nevím, jaké je za tím kouzlo, ale poselství dokáže vystihnout přesně to, co v daný okamžik potřebuji.
Děkuji Sváťaučitelka