Pusťte si draky do uší

Nechte se i vy vtáhnout do světa okřídlených průvodců. Poznejte svět energií za oponou hmotného světa díky jedinečné audioknize Dračí příběh a probuďte v sobě spojení se Zdrojem.

Ukázka z audioknihy

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Kniha je zkrátka báječná. Audiokniha je dechberoucí. Mie je evidentně rozměr, ze kterého je kniha vyprávěná bytostně známý. Svým hlasem a zvuky dodala knize další rozměr."

O Audioknize

6 hodin poslechu hlubokého příběhu vychází z mnoha stovek hodin rozhovorů autorky  Elišky Mabel Morkes s draky. Eliška se přes dva roky nořila do meditací, kde přijímala všechny informace, které následně sepisovala. Draci ji naučili, jak pracovat se svou vnitřní energií, přesně to vám předá v audioknize. Naučíte se například:

  • Jak je možné postupovat při přivolání osobního draka, což vám pomůže ve chvílích, kdy si nebudete vědět rady.
  • Jak otevřít světelný sloup, což zvedá vibraci planety i všech jejích obyvatel.
  • Jak zhmotnit myšlenku, postup od nápadu až po uskutečnění v realitě skrze práci s živly.

Toto vše se naučíte během cesty, kterou projdete s hlavní hrdinkou.

Díky putování hlavní hrdinky poznáte svět dračích průvodců na vlastní kůži, zažijete přechod přes žhavé uhlíky, zahlédnete potopené město, navštívíte Akašu a budete součástí dračí slavnosti.

"poslouchám audioknihu a je mi to tak známé a samozřejmé, pravdivé, jasné, živé a existující. Už jsem ten příběh zažila, znám ho, viděla ho, až je to neskutečné a přitom cítím obrovskou úlevu, že jsem toho součástí a nebyl zapomenut."

Přejete si pouze audioknihu Dračí příběh nebo si objednáte balíček s fyzickou knihou či světelnými kartami k tomu?

Varianta 1
420,-
330 Kč
Audiokniha Dračí příběh
6 hodin poslechu hlasu Mii Fellow
Varianta 3
1350 Kč
Audiokniha Dračí příběh
Tištěná kniha Dračí příběh
Světelné karty dračí moudrosti
Dračí blok
Doprava přes Zásilkovnu v ceně

V případě varianty 2 a 3 napište prosím do poznámky adresu pobočky Zásilkovny, kam balíček odeslat.

"audioknihou je opravdu úžasná . Knihu jsem sice již hned v začátku přečetla celou, tak jsem váhala, jestli zkusit audioknihu. Ale vůbec nelituji, naopak jsem nadšená. Velice příjemný hlas, hned jsem v příběhu a mohu si ho nerušeně užít s vlastními vizualizacemi. Používám i jako takovou v podstatě meditaci, zapnu, poslouchám, prožívám. Cítím pak větší propojení s dračím světem."

Audiokniha vám přijde formou odkazu, který si stáhnete do pc či mobilu. Tedy nejde o fyzický produkt.

Doplňky

k audioknize

Objednejte si k audioknize výhodné balíčky fyzických produktů - Tištěná kniha Dračí příběh, Světelné karty dračí moudrosti a bloky A5 s čistými listy a dračím obrázkem na tituní straně.

Zážitek tím prohloubíte, zapíšete si všechny myšlenky a AHA momenty, dnem vás bude provázet dračí mantra pro radost, zvýšení vibrace a energie.

Dopřejte si zvýhodněný balíček, který probudí všechny vaše smysly

Dojmy posluchačů

V knize je mnoho moudra. Při poslechu jsem se často dojímal a načerpal jsem spoustu energie.
Mám ráda klasické tištěné knihy ale tahle audio kniha je prostě dokonalá ihned ze mě spadnul stres a napětí.
Takhle bych si představoval učebnice ve světě, ve kterém bych si přál žít a na kterém bych se rád podílel jako spolutvůrce.
Je to jako nádherná hluboká meditace.
Cítím, jak se kniha dotýká mého srdce víc a víc.
Vnímám ohromené srdce ze skutečnosti, že kniha je uchvacující.
Krásná kniha. Moc. Otevírá prostor. Když ji poslouchám, moje tělo reaguje, jakoby chtělo být součástí procesu. Tato kniha zpomaluje čas.
Několikrát se mi stalo, že mi projel mráz po zádech. Velmi pěkně napsáno.
Moc děkuji za knihu, byla naprosto úchvatná, úžasná, dokonalá.
Možná zjistíte, že díky čtení či poslechu knihy začínáte dosedat do měkké laskavosti, ve které se svět otvírá a začíná s vámi sdílet svá tajemství.
Kniha je jako meditace u které však nechodí nějaké nechtěně myšlenky, dokonale jsem se uvolnila a ponořila do nádherného klidu a do světa draků v kterém bylo krásně že se mi ani nechtělo zpět.

pár slov o autorce knihy

Draci doprovázejí  život Elišky na každém kroku již mnoho let. Chvíli trvalo, než se jim naučila naslouchat, plně integrovat jejich sílu a akčnost do svého života. Dnes je za to opravdu vděčná, neboť žije život, který je krásnější, než  ji kdy napadlo.

Autorka hlasu audioknihy

Hlas audioknize propůjčila Mia Fellow, velmi talentovaná hudebnice, která dala knize další rozměr díky všem zvukům, tónům, melodiím i hudebním předělům.

Mia Fellow je skladatelka, zpěvačka a básnířka života. Miluje propůjčovat svůj hlas poselstvím, pohádkám, knihám, meditacím i písním, které vedou k obohacení lidského ducha. Věří, že život je hra. A tak s láskou a zvědavostí vstupuje každým svým krokem do dalších úrovní, které se jí postupně otevírají.

Dovolte drakům, ať váš život promění v neobyčejné dobrodružství.