Dračí příběh 

aneb putování za moudrostí dračího světa

Probuďte spojení se svou duší, s hlubokou pravdou uvnitř vás. Pojďte si zalétat s draky, naplnit se vnitřním klidem a načerpat dračí moudrost do svého života.

Kniha o osobnostním růstu s duchovním přesahem je určená především dospělým. Děti ji rozumí od cca 10 let věku.

0
+
čtenářů

Balíčky posílám 1x týdně. Pokud potřebujete rychlejší dodání, pište na: eliska@vnitrnisvety.cz

Varianta 1
490 Kč
Kniha Dračí příběh se záložkou
Varianta 2
560Kč
Kniha Dračí příběh + dračí blok
Varianta 4
1020 Kč
2x kniha Dračí příběh + 2x dračí blok + 2x záložka

Dračí příběh do uší?

Ano, nově si můžete pouštet dračí moudra cestou do práce či večer s dětmi před spaním. Přenesete se do světa okřídlených velikánů o to snadněji. Poznejte hloubku svých schopností a dotkněte se své duše.

O knize

Kniha o 153 stranách vychází z mnoha stovek hodin rozhovorů autorky s draky. Autorka se  přes 2 roky nořila do meditací, kde přijímala všechny informace, které následně sepisovala. Vize ztvárnila v krásných ilustrací, jež dotváří energetickou hloubku příběhu. 

Draci vám tak skrze putování hlavní hrdinky odpoví na otázky ohledně důležitosti životního záměru, svobodné volby či  síly vizualizace. V praktických lekcích poznáte, jak se napojovat na svůj střed, jak můžete pomáhat léčit matku Zemi a jak využít elementy ke zmotnění myšlenek. 

Nahlédněte do knihy

Dojmy čtenářů

Do knihy jsem se začetla a cítím, že se víc a víc dotýká mého srdce.
Krásná kniha. Moc. Otevírá prostor. Když ji čtu, moje tělo reaguje, jakoby chtělo být součástí procesu. Tato kniha zpomaluje čas.
Několikrát se mi stalo, že mi projel mráz po zádech. Velmi pěkně napsáno.
Děkuji za překrásnou knihu, už při pohledu na ni mnou projela neskutečná energie.
Už to není jen záležitost uvědomění si, že se mě kniha dotýká a působí na mě, ale začíná na to reagovat i moje tělo.
Moc děkuji za knihu, už jsem dočetla, byla naprosto úchvatná, úžasná, dokonalá.
Díky této knížce, která přišla přesně v pravý čas, jsem pochopila, že jsem úplně ztratila kontakt se zdrojem.
Neteř říkala, že je kniha lepší než Agnes a zakázaná hora.
Právě jsem dočetl knihu Dračí příběh a jsem z ní nadšen.

Doplňky ke knize

Rádi si děláte poznámky myšlenek, které se vás dotkly?

Mám pro vás 4 varianty dračích bloků velikosti A5 se spirálou. Bloky jsou bez linek, mají 50 listů (tedy 100 stran). Na titulní straně je jeden z dračích průvodců z knihy a citát. Zadní strana je  z tvrdého kartonu. Nechte se přakvapit, která varianta bloku přijde vám. Veřte, že není náhoda, který blok dostanete právě vy.

Milujete inspirativní energetické karty?

Z knihy Dračí příběh vychází nádherné léčivé Světelné karty dračí moudrosti. Každá ze 42 karet obsahuje dračí mantru a světelný symbol, který harmonizuje srdeční čakru a otevírá třetí oko.

Dračí blok A5
89 Kč
Světelné karty dračí moudrosti
444 Kč
Světelné karty dračí moudrosti + blok
510 Kč

pár slov o mně

Jsem maminka dvou úžasných bytostí. Jsem šťastná manželka báječného muže. Jsem kreativec milující život s věčnou chutí na sobě pracovat a učit se něco nového.

Draci do mého života vstoupili před více jak 12 roky. Tehdy jsem netušila, jak moc mi změní život. Nejprve jsem utíkala za draky do svého vnitřního světa, pak přišla doba, kdy jsem měla obavy z následování svých jasných vizí. Dnes jsem vděčná, že jsem překonala strach a naslouchala volání své duše. Draci mě sami vedli k napsání knihy. Nechť je pro vás kniha a energie v ní ukrytá inspirací a motivací pro hlubší poznání sebe i svého životního poslání.