Světelné karty dračí moudrosti

Hluboké dračí myšlenky do kapsy

Zrodil se úžasný nápad vytvořit Světelné karty dračí moudrosti.

Před Vánoci spatřila světlo světa kniha Dračí příběh aneb putování za moudrostí dračího světa. Mnoho z vás mi psalo, že si v knize podtrháváte, ohýbáte rohy u stran, které vás zaujaly či si vypisujete myšlenky do dračího bloku. Tím jste mě inspirovali a vznikla myšlenka na tyto karty.

A tak jsem z knihy Dračí příběh vybrala myšlenky, které se vešly na kartu. Moudrosti tak silné a hluboké, že potřebují zastavení a rozjímání. Karty Dračí moudrosti nás zvou do nitra sebe sama. Fungují samostatně nebo jako doplněk ke knize Dračí příběh.

Využijte jedinečnou možnost být mezi prvními majiteli těchto nádherných karet.

Co balíček světelných karet dračí moudrosti obsahuje?

  • Karty obsahují 42 inspirativních myšlenek z knihy Dračí příběh. Každá karta je sama o sobě pozitivní mantrou. To znamená, že vám pomůže zvedat vibrace a léčit vás.
  • Na každé kartě je světelný symbol, který otevírá vaši srdeční čakru a třetí oko. Tímto vám pomáhá, aby mantra - informace na kartě, prošla hlouběji skrze myšlenkové vzorce, které nám neslouží.
  • Na 9 kartách jsou ilustrace z knihy Dračí příběh. Další karty mají 4 varianty barevných pozadí. Všechny vychází z mých akvarelových maleb.
  • Karty o rozměru 10x8 cm k vám poputují v látkovém pytlíčku, abyste je mohli stále nosit u sebe i v malé kabelce.

 cena světelných karet Dračí moudrosti je 444,-  

(Můžete si koupit také karty s blokem a knihou Dračí příběh).

Součástí  je i video návod, jak s kartami pracovat, ať jejich potenciál využijete na maximum.

Čím více se před výkladem karty ponoříme do sebe, tím hlouběji k nám může dračí poselství proniknout.

Jak se karty líbí?

Z Dračích karet od Elišky jsem nadšená, jsou umělěckým dílem a jejich různorodost nese v sobě bohatou energii. Tak jako kniha Dračí příběh, který mi pomohl ujasnit plno životních blokád a návrat ke zdroji, jsou tyto karty mou každodenní pomůckou, při práci s vnitřní intuicí.
Martina Morávková

Jsem spisovatelka, umělkyně a vidanté (ve svém vnitřním světě vidím draky a další světelné bytosi a komunikuji s nimi). Zvířecí průvodci mi vstoupili do života před 12 lety v jedné meditaci. Čekala mě dlouhá cesta, než jsem se naučila s nimi komunikovat. Ráda vám tuto cestu hledání zkrátím a ukáži vám, že se vám život s průvodci může naprosto proměnit.

Já jsem díky svým průvodcům - drakům založila tento web, naučila jsem se channelovat druhýmlidem jejich průvodce, nahrávat meditace, napsala jsem knihu, kterou jsem i ilustrovala. Knihu Dračí příběh můžete koupit zde. Draci mě naučili vhledům, které pomáhají druhým lidem a já jsem jim za to velmi vděčná. Obrátili můj život vzhůru nohama tím nejlepším způsobem.