Cesta k hojnosti

Tipy, jak na finanční hojnost. Délka čtení cca 7 minut. Akce – záleží na vás

Kolik pohádek o nalezení pokladu jste v dětství viděli?

Kolikrát jste si v životě řekli – Chci být bohatý/á? nebo Kdybych byl/a bohatý/á, bylo by vše mnohem snadnější.

Je to tak. Ano, peníze nevyřeší vše. Nicméně, když je máte, tak si můžete ten život opravdu usnadnit v mnoha ohledech. Máte peníze na bydlení dle svých snů, zdraví-léky a zdravotní péči, školy, koníčky, rozvoj, cestování… cokoli.

Ale když je nemáte, tak každý den ve své hlavě řešíte, kolik co stojí, zda si to můžete dovolit, kde to sehnat levněji apod. Je to tak?

Jak z toho kolečka ven?

První věc je, uvědomění si (opakuji to stále a budu to opakovat i nadále), JSTE TVŮRCI svého života. Vše, co se ve vašem životě děje, jste si přitáhli. Opravdu vše – situace, lidi, události…

Štvu vás tím názorem? Super, udeřila jsem na hlavičku.

Přijetím ZODPOVĚDNOSTI za svůj život, za všechno, co se ve vašem životě děje, můžete odstartovat ten první krok. Bez toho se nikam nehnete.

Hlavně si prosím teď nezačněte nadávat, co jste to vyvedli, jak to, že váš život je hrozný nebo smutný nebo že vy jste nějací špatní. Vůbec.

BUĎTE k sobě LASKAVÍ. Vše, co se vám přihodilo bylo součást vaší cesty a super zpráva je, že pokud ve svém životě nejste spokojení, můžete to kdykoli změnit.

Jdeme na další krok a chtě nechtě se s vámi ani dál mazat nebudu, ale prostě bez upřímné otevřenosti se nepohneme.

Praktická rada zní: Začněte si zapisovat své myšlenky. Každý den. Proč? Abyste si konečně uvědomili, kolik myšlenek se točí kolem nedostatku. Energie nedostatku vám nepřitáhne hojnost a dostatek. To je zákon vesmíru.

Všechno ve vesmíru má totiž svou vibraci. A hojnost, peníze, bohatství vibruje na úplně jiné frekvenci než nedostatek.

Jak často říkáte (nebo si myslíte) slova jako: Nemám na to, nemůžu si dovolit, je to moc drahé, nezasloužím si to, to není pro mě… a podobně?

Jestli sami sebe vnímáte takhle, tak svou jedinečnost shazujete a sdělujete ji, že pro ní hojnost není dobrá. Tím si ji prostě nepřitáhnete.

Jak to tedy změnit?

Ok, přijali jste myšlenku, že jste tvůrci, převzali jste zodpovědnost za svůj život, začali jste si psát deník a uvědomili si, jak často myslíte na nedostatek.

Vystupte z tohoto krysího závodu tím, že začnete svou mysl přelaďovat. Začněte se otevírat hojnosti.

Konkrétně čtěte knihy o hojnosti (např. Bohatý táta chody táta, nebo Myšlením k bohatství apod.), Poslouchejte Podcasty, čtěte články o myšlení bohatých lidech.

Co dělají jinak? Přemýšlejte, pátrejte, inspirujte se.
V čem se uvažování bohatých lidí tak moc liší od toho vašeho?

Třeba přijdete i na jiné věci. Poradím Vám alespoň něco – Tito lidé jsou většinu dne v rozpoložení emocí vysoké vibrace. Prakticky to znamená, že jsou šťastní, spokojení, vděční, dělají to, co je baví, užívají si to, co dělají, schází se s inspirativními lidmi…

Lidé, se kterými se nejčastěji potkáváme nás velmi ovlivňují. Jak se říká, jste průměrem 5 lidí, se kterými se nejčastěji setkáváte. Lidé vás ovlivňují nejen tím co říkají a jak žijí, ale i svou energií. Pokud se potkáváte hlavně s těmi, kteří si ztěžují, jsou často naštvaní, smutní, tak těžko svou energií vás přivedou k nějakým skvělým nápadům a radosti.

Jestli máte pocit, že pozitivní lidi ve svém okolí nemáte, tak si najděte v nějakém větším městě různé akce typu networking, přednášky a podobné akce, kde pozitivně smýšlející lidi jsou.

Obklopujte se symboly hojnosti a bohatství

Dalším velkým bodem k zamyšlení je práce.

Děláte to, co vás baví? Těšíte se ráno do práce, když vstáváte?

Pokud ne, tak i to můžete změnit. Třeba to nepůjde hned, ale postupně ano. K zaměstnání můžete rozvíjet svůj koníček nebo se prohlížet po jiné práci, nebo si tu stávající můžete třeba upravit, domluvit si homeoffice.

Vždy jde o to, zda budete akční, zda opravdu chcete ZMĚNU.

Nemusíte být závislí jen na výši příjmů z jednoho zaměstnání, existují i jiné cesty k příjmu. Vzdělávejte se v akciích, dividendách, nákupu zlata, pronájmech, multilevelech… Jděte cestou, která rezonuje s vámi.

Na začátku článku jsem psala o pohádkách a zbohatnutí. Zajímavé je, že pohádky nevypráví příběh, který se odehrává po zbohatnutí či přestěhování se na zámek. Osobně si myslím, že ne každá Popelka takovou změnu zvládne.

Proč?

Protože její mindset není na hojnost připraven. Je to zase o té vibraci. Pokud se nebudete udržovat ve vibraci hojnosti, radosti, štěstí, vědomí dostatku pro všechny, zasloužení si, dostdobráctví apod. tak brzy o hojnost zase přijdete. Bohatství není konečný stav, je to celoživotní proces práce na sobě.

Byla jsem na vás moc tvrdá? Možná to někomu bude tak připadat. Chci abyste byli upřímně k sobě a pochopili, že tohle je pravá energie draka. Přímá. Ta která dává nápovědy, konkrétní rady. Nemaže se s vámi. Buď to to pochopíte a pustíte se do akce nebo ne a v pohodě. Drak nelituje, letí dál. Má přeci před sebou další výzvy a inspiraci 🙂

Inspirací na této cestě Vám může být dračí meditace hojnosti. Více info najdete zde.

Jsem průvodkyně vnitřních světů, krásného prostoru, který má v sobě každý z nás. Zároveň miluji proces tvorby, kdy cítím, že jsem napojená na Zdroj a přede mnou vzniká jedinečný obraz či text. V podstatě jsem prostředníkem, který přenáší moudrost vyšších světů do našeho hmotného. Má tvorba vzniká díky channelingu. Channeling mi otevřeli draci skrze knihu Dračí příběh. Kniha je i v audioverzi, která je úžasnou meditací pro všechny, ať už milují draky nebo si přejí ponořit do sebe, probudit své spojení s duší a její moudrostí.