Jak působí negativní myšlenka na druhého

Dostala jsem zajímavou otázku: Jak působí negativní myšlenka na druhého i když je daleko … Ráda vám sdělím, jak se na toto téma dívám.

Myšlenka je energie. Čím delší dobu máte určitou myšlenku, tím více přitahujete myšlenky podobné vibrace. V praxi to tedy znamená, že myšlenky radosti přitahují další myšlenky radosti, štěstí, hojnosti, lásky, vděčnosti apod.

A naopak. Myšlenky zlosti přitahují další myšlenky zlosti, vztahu, závisti, strachu a podobné.

Když jsou negativní myšlenky zaměřené na konkrétního člověka, tak ho mohou nepříjemně ovlivnit. Děje se to hlavně v případě, že dotyčný je vibračně nízko. Tedy necítí se dobře, sám smýšlí negativně. Tak je jeho energetické pole otevřené a negativní myšlenky od druhých lidí se sčítají s těmi jeho myšlenkami. V realitě to vypadá tak, že se mu nedaří, nemá energii, není spokojený, často se točí v kruhu a neví, jak z něj vystoupit.

Pokud jsou negativní myšlenky směřované na někoho, kdo je vibračně vysoko, tedy je spokojený, šťastný, dělá co ho baví… Tak tyto negativní myšlenky na něj nemají takový vliv. Energie pozitivních myšlenek funguje jako ochranný obal. Ale i šťastný člověk občas má propady a pochybnosti, to je přirozené. Dostane se však nahoru na svou vyšší frekvenci většinou vcelku rychle.

Každopádně je důležité si uvědomit, že negativní myšlenky o sobě i o druhých lidech mají hlavně špatný vliv na toho, kdo tyto myšlenky vysílá. Vše, co do Vesmíru vyšleme, se nám vrací a zákon Vesmíru hovoří jasně: Každá akce má svou reakci.

Vzdálenost člověka od toho, kdo myšlenky vysílá, nehraje žádnou roli. Neboť máme nejen fyzická těla, ale i ta energetická. Čas a místo tedy nejsou žádnou překážkou. Myšlenka letí napříč Vesmírem. Proto, když smýšlíte o někom negativně, tak to dotyčný může pocítit právě v tu stejnou chvíli. Většina lidí nepozná, že na něj někdo myslí ve zlém, natož, kdo to je. Ale může vnímat náhlý úbytek energie nebo se mu stane nějaká malá „nešťastná náhoda“ typu říznutí do prstu. A i ten, kdo vysílal negativní myšlenku, si energii ubere, nebude se cítit z dlouhodobého hlediska dobře a šťastně.

Lidé, kteří pracují s energiemi už mnohdy poznají, kdo negativní myšlenku vysílá. Je to tím, že mají rozvinutou intuici a prostě věří první myšlence, která je napadne. Mnohdy se nemýlí.

Sečteno a podtržení, myslete pozitivně o sobě i o druhých. To je nejlepší lék i ochrana pro vaši energii a rozpoložení 🙂

Máte dotazy k tomuto tématu? Potřebovali byste pomoci? Nabízím konzultace po zprávách, více se dozvíte zde

Jsem průvodkyně vnitřních světů, krásného prostoru, který má v sobě každý z nás. Zároveň miluji proces tvorby, kdy cítím, že jsem napojená na Zdroj a přede mnou vzniká jedinečný obraz či text. V podstatě jsem prostředníkem, který přenáší moudrost vyšších světů do našeho hmotného. Má tvorba vzniká díky channelingu. Channeling mi otevřeli draci skrze knihu Dračí příběh. Kniha je i v audioverzi, která je úžasnou meditací pro všechny, ať už milují draky nebo si přejí ponořit do sebe, probudit své spojení s duší a její moudrostí.