Jak využít dračí energii pro byznys? I.část

Pro začátek bych vám ráda představila, co je to dračí energie?

Draci jsou bytosti spjaté s matkou Zemí. Zároveň se však pohybují v energetické rovině světelných bytostí, to znamená, že jejich moc sahá daleko za hranici vaší mysli. Dračí energie je silná, divoká, odvážná, vede vás k akci, ke konání v realitě. Její přesah je současně mimo rovinu hmoty naší planety, naší galaxie. Může vám tedy přinést informace, které váš rozum nevymyslí.

V čem vám podnikatelkám může tedy dračí energie pomoci?

Právě v kombinaci hmoty a energie. Když se spojíte s dračí energií, můžete se podívat do budoucnosti, napojit se na zdroj odvahy a síly. Otevřít v sobě netušené možnosti potenciálu, který můžete zhmotnit zde v realitě. Dračí energie je podpora, která vám dodává konkrétní nápady a rady na jasné kroky. Je to nekončící zdroj inspirace a laskavé moudrosti a zároveň opora ve chvílích, kdy se necítíte dobře.

Draci vám však nic nedají zadarmo. S nimi prostě musíte makat. Žádné vysedávání v koutě, žádné omluvy a výmluvy. Dračí energie se ve své divokosti může „naštvat“. V realitě se to pak často projevuje nečekanou akcí typu „hození do vody“, bez přípravy, bez varování.

Když však spolutvoření reality s draky chytíte za správný konec, získá vaše konání nový rozměr. Můžete vidět a zažít sebe a své podnikání z pohledu lehkosti, maximálního potenciálu, rozvoje svých dovedností a schopností. Dračí energie vás doslova může posunout na vyšší level vaší tvorby i vašeho vyzařování. A to je pro vaše klient/ky magnetické.

Jak se spojit s dračí energií?

Pro propojení se s draky a jejich energií je potřeba záměr – přání propojeníOdvaha. Pro mnoho lidí jsou draci něco děsivého, hrozného či dokonce zlého. Když máte záměr spojit se se světelným dračím průvodcem, tak zlého draka nepotkáte. (Mimo jiné o tématu „zlých draků“ je pasáž v mé knize Dračí příběh). Proč? Protože světlo zahání tmu. Jako když doma rozsvítíte, tma je pryč. Stejné je to s pozitivním záměrem. A do třetice pro spojení s drakem potřebujete zvýšit svou frekvenci.

Draci se nepohybují na stejné frekvenci jako jsme po většinu času dne my lidé. Kdyby to tak bylo, tak bychom draky sice viděli hmotné, ale oni by ztratili schopnosti, které mají teď. Proto se my lidé musíme dostat na jejich vyšší úroveň. To se stává díky meditaci. V meditaci totiž vypínáme rozum-ego a jde do popředí naše duše, naše vyšší vedení, které funguje na podobných vibrací jako draci. Proto se s nimi v meditaci můžeme setkat.

Dlouhou část článku najdete zde

(Pozn. tento článek je sepsaný pro katalogpodnikatelek.cz)

Jsem průvodkyně vnitřních světů, krásného prostoru, který má v sobě každý z nás. Zároveň miluji proces tvorby, kdy cítím, že jsem napojená na Zdroj a přede mnou vzniká jedinečný obraz či text. V podstatě jsem prostředníkem, který přenáší moudrost vyšších světů do našeho hmotného. Má tvorba vzniká díky channelingu. Channeling mi otevřeli draci skrze knihu Dračí příběh. Kniha je i v audioverzi, která je úžasnou meditací pro všechny, ať už milují draky nebo si přejí ponořit do sebe, probudit své spojení s duší a její moudrostí.