Jak jsem prožívala svou kampaň na knihu Dračí příběh

Skončila mi hithitová kampaň na knihu. Úspěšně. (juhůůůů 🙂 )

„Ty jo, Eli, to byla radost sledovat tvou kampaň. Proplouvala jsi jí s takovou lehkostí“, slýchávala jsem od přátel.

Bylo to opravdu tak? Co myslíte?

Kolikrát člověk zjistí, že pohled zvenku je dost jiný, než vlastní prožitky.

Už několik měsíců jsem cítila, že nastal správný čas, abych o knize dala světu vědět. Nebylo vše hotové, ale já potřebovala deadline, abych měla motor to dokončit. Když totiž máte rozděláno moc věcí, na které myslíte, tříštíte tím energii. A já už se chtěla posunout dál.

Tak jsem začala řešit, jakou cestou se vydám. Oslovila jsem jedno nakladatelství, bez odpovědi. To mě nepřekvapilo.

Prima, vydám si knihu sama. Ale potřebuji podporu lidí, potřebuji o sobě dát vědět.

Proto Hithit. Představa crowdfundingové kampaně mi byla příjemná. Lákala mě. Přípravu před kampaní jsem si velmi užívala. Poptávání tiskáren, grafika titulky knihy, učení se marketingu. Fanoušky na své fanpage jsem více vtahovala do dění.

A pak se startovalo. Na 1. narozeniny naší princezny jsem do světa vypustila své další dítě. Knihu Dračí příběh aneb putování za moudrostí dračího světa.

Ten adrenalin, radost a nervozita zároveň. Úžasná jízda. První dny naskakovala procenta rychle, což mě velmi motivovalo. Ale dát tímto tempem 45 dní? To se nedá.

Řešila jsem nejen kampaň, ale i dcerku a její rostoucí zoubky, mraky dodělávek na knize, ilustrace, tvorbu odměn, strategii celé kampaně. Bylo toho tolik…

Samozřejmě propady energie a nálad na sebe nenechaly dlouho čekat. A že jich bylo. Dny, kdy jsem neměla inspiraci co sdílet, dny, kdy procenta stála. Dny kdy jsem to celé chtěla zabalit s myšlenkou, že jsem si ukousla moc veliké sousto. Jestli jsem náhodou neměla počkat na až…

Až bude dcerka větší. Až budeme mít postavený domek. Až budu mít pravidelnější hlídání…

Mysl umí vytvořit tolik důvodů, proč vám něco nemusí jít tak dobře, jak si přejete, že je to až neuvěřitelné. A to je právě ono. Buď naskočíte mysli na tyto důvody a ponoříte se do těchto propadů. Nebo si uvědomíte, že to nejste vy, ale právě zmíněná mysl.

Ideální doba na konání je totiž přítomný okamžik.

Dopřát si odstup, nadhled.

Cítila jsem jasně, že něco ve mně chce, abych šla dál. Nemohla jsem to vzdát. Ne tak kvůli sobě, ale právě kvůli drakům. Oni byli a jsou tou hlavní motivací.

Ten vnitřní pocit, že všechno tohle dělám pro čistou energii Zdroje, mě vede k následování tohoto vedení. Pokračovala jsem tedy v kampani, jak jsem uměla v danou situaci nejlépe.

Dny, kdy jsem se cítila radostná, sdílela jsem příspěvky, které měly velký ohlas a procenta vzrůstala. Sdílela jsem, ale i zmíněné propady. Jsem přeci člověk a do našeho života patří všechny emoce. Tím jsem začala chápat, co znamená pojem „energetický prodej“. Zažívala jsem to v praxi. Na sobě.

Nicméně asi 14 dní před koncem kampaně se procenta zastavila na čísle 77%. A já byla energeticky nejníž za celou dobu. Nevěděla jsem, jak z toho ven. Tak jsem se začala věnovat jiným činnostem. Hlavně úklidu. Super nápad. Vřele doporučuji.

Mou mysl jsem zaměstnala jinak, tím se zmírnil tlak a já se podívala na situaci z dračí perspektivy. Draci čekali, až ja pustím otěže a nechám zbytek práce na ně. A taky se tak stalo.

Děkuji všem přátelům, kteří mi pomohli sdílet v průběhu celé kampaně, to bylo úžasné. V ten momentu, kdy jsem polevila tlak se sdílení od přátel ještě zvýšila. Procenta zase narůstala a pak se stal další zlom.

Přišla mi nabídka na sponzoring do mé knihy od jedné úžasné ženy. Možná bych dřív z toho byla paf. Ale teď jsem si sedla do meditace a následovala vnitřní hlas. K mému překvapení jsem necítila rezonanci, ta žena se do mé knihy nehodila. Má jinou energii. Dovolila jsem si s díky odmítnout. Tím jsem se dostala do své síly ještě více a 100% ke splnění kampaně na sebe nenechalo dlouho čekat. Což bylo týden před koncem kampaně.

Poslední týden jsem zvolnila a moc si to užívala. Z té energie radosti stoupala procenta ještě rychleji, nádhera. Cítila jsem, že jsem splnila svůj úkol. Energie zájmů o draky byla zažehnuta. Už jsem celý proces tady na Zemi nedržela jen já. Energie naplnění záměru se rozrostla o mnoho dalších lidí. Za což jsem velice vděčná.

A i když vím, že konec kampaně je začátek dalších úkolů, tak už je to jiné. Energie jde do hmoty. Mám podporu. Fyzickou i finanční. Moc moc děkuji.

P. S. Těch 45 dní kampaně vnímám jako jeden z nejintenzivnějších rozvojových kurzů sebe sama 😀

P. P. S. Kdyby mi někdo před kampaní řekl, že budu končit s více jak 90.000,-, tak bych tomu nevěřila. Někdy je dobré nevědět, jak věci dopadnou. Cesta samotná je totiž součást procesu růstu. Díky za to.

Pokud netušíte o jakou knihu zde, tak zde se dozvíte podrobnosti.

Jsem průvodkyně vnitřních světů, krásného prostoru, který má v sobě každý z nás. Zároveň miluji proces tvorby, kdy cítím, že jsem napojená na Zdroj a přede mnou vzniká jedinečný obraz či text. V podstatě jsem prostředníkem, který přenáší moudrost vyšších světů do našeho hmotného. Má tvorba vzniká díky channelingu. Channeling mi otevřeli draci skrze knihu Dračí příběh. Kniha je i v audioverzi, která je úžasnou meditací pro všechny, ať už milují draky nebo si přejí ponořit do sebe, probudit své spojení s duší a její moudrostí.