Vnitřní žena

V prvním díle o vnitřních podsložkách, bych Vás ráda seznámila s Vaší vnitřní ženou. Dost možná jste už o vnitřní ženě slyšeli. Možná jste se s ní už i setkali. Ale pokud ne, ráda bych Vám toto téma více přiblížila. Ať jste žena či muž, tak máte svou vnitřní ženu.

Kdo je vnitřní žena?

Jde o část Vašeho já. Pokud jste někdy v sobě cítili nadšení, impuls pustit se do něčeho nového, měli jste spoustu nových nápadů, chuť pečovat o sebe či o okolí, vnímali jste rozpustilost či něhu… mohla za to právě Vaše vnitřní žena.

Proč bychom si svou vnitřní ženu měli zvědomit?

Čím více budeme znát svou vnitřní ženu, tím budeme moci vědoměji tvořit, přijímat nápady, být intuitivnější, vnímavější, citlivější v sobě.

Jaká je Vaše vnitřní žena?

Netuším. Odpověď musíte najít sami. Ať už zjistíte cokoli, tak věřte, že se s Vaší vnitřní ženou dá stále pracovat, posouvat ji. Proč to dělat? Prací s vnitřní ženou budete měnit sebe, svou realitu. Plně přijmete to, co se Vám děje ve Vašem životě.

Jsme tvůrci a naše vnitřní ženy jsou ty, které nám umožňují zažehnout impuls, nadchnout se, umí se ponořit do proudu tvorby s radostí a láskou.

Jak poznat svou vnitřní ženu?

V meditaci. Jinou cestu neznám.

Pusťte si meditační hudbu, dopřejte si čas, klidně se posaďte, zavřete si oči. Z hluboka dýchejte. Já meditaci vždy začínám prosvětlením páteře, ukotvením se s jádrem Země a s vesmírem. Následně se zaměřím na srdeční čakru a vyšlu záměr meditace. V tomto případě setkání se s vnitřní ženou. Věřte každé myšlence a každému obrazu, který k Vám přijde. Nic nehodnoťte. To, jak Vaše vnitřní žena vypadá má svůj význam. Chce Vám tím něco sdělit.

  • Jak vypadá Vaše vnitřní žena? Je stará? Mladá? Upravená? Co má na sobě?
  • Jak se chová? Vnímáte ji energickou či bojácnou?
  • Co cítí? Jak se staví ke světu? Co si o světě a druhých myslí?
  • Má chuť tvořit? Pečovat o sebe? Pečovat o druhé?
  • Má nápady? Cítíte z ní radost ze života?

Otázek si můžete klást celou řadu. Vřele doporučuji si vše po meditaci zapsat. Nechat v sobě doznít. Věřte, že každé setkání s Vaší vnitřní ženou může být úplně jiné – jedinečné.

Pokud tedy chceme být tvůrci a měnit svůj život, měňme nejprve sebe.

Pokud je Vám bližší cesta skrze vnitřní průvodce, i tak je možné poznat poselství Vaší vnitřní ženy. Já osobně jsem šla do meditace a požádala, ať ke mně přijde zvíře, které teď symbolizuje mou vnitřní ženu.

Ukázala se mi poštolka. Chvílemi mi dovolila vidět svět jejíma očima. Létala jsem nad lesy a loukami. Přinesla mi informace o její jemnosti, hnízdě, které má ukryté a o které se stará, potřebě svobody a nadhledu a mnoho dalšího. Setkáním s poštolkou jsem si rozšířila informace o své vnitřní ženě.

Když se totiž setkávám s vnitřní ženou v podobě zvířete – vnitřního průvodce, jde rácio stranou. Mnohem více vnímám symboliku, metaforu sdělení. Odprostím se od hodnocení i posuzování.

Obě cesty jsou možné, záleží na Vás, jaká Vám bude vyhovovat. Vřele doporučuje obě. Pokud si přejete vyzkoušet setkání se svým vnitřním průvodcem, mám pro Vás Ebook s meditací zde.

Držím palce na Vaší cestě za poznáním vnitřní ženy. Příště si povíme o vnitřním muži 🙂

Jsem průvodkyně vnitřních světů, krásného prostoru, který má v sobě každý z nás. Zároveň miluji proces tvorby, kdy cítím, že jsem napojená na Zdroj a přede mnou vzniká jedinečný obraz či text. V podstatě jsem prostředníkem, který přenáší moudrost vyšších světů do našeho hmotného. Má tvorba vzniká díky channelingu. Channeling mi otevřeli draci skrze knihu Dračí příběh. Kniha je i v audioverzi, která je úžasnou meditací pro všechny, ať už milují draky nebo si přejí ponořit do sebe, probudit své spojení s duší a její moudrostí.