Proč se napojovat na draky?

Draci jsou světelné bytosti podobně jako andělé, víly, mořské panny či nanebevzetí mistři.

Stejné s ostatními jmenovanými skupinami mají to, že jsou zde proto, aby nám lidem pomáhali. Pomáhají nám ale jen, když o to my požádáme. Všechny světelné bytosti totiž respektují zákony vesmíru. Jeden z těch zákonů je právo svobodné volby. Žádná energetická bytost nezasáhne do našeho života, pokud my ji nepožádáme.

A věřte, že máme kolem sebe mnoho bytostí, které se těší, až nám pomohou. Světelné bytosti nás nesmírně milují a obdivují nás.

Když jsme duší a plánujeme si náš život na Zemi, mnoho z toho, co si plánujeme se nám zdá jednoduché. Poté, co vstoupíme do lidského těla, zapomínáme na některé věci, které jsme si jako duše stanovily. A právě světelné bytosti nám mohou pomoci v různých oblastech s životem na Zemi.

Drak země

Blízkou spolupráci s draky si má duše vybrala dávno před mým narozením. Draci jsou pro mě blízcí v tom, že na rozdíl od ostatních světelných bytostí jsou více hmatatelní. Pro mě více uchopitelní. Jejich moudrost sahá hluboko do věků, kde zde ještě neexistovala planeta Země. Draci jsou spjati se vznikem naší planety, proto znají naši energii a zhmotňování zde v realitě velmi dobře.

Vylaďování se na dračí průvodce je nádherný proces při kterém můžeme pociťovat, jak vzrůstá naše energie. S draky se starosti všedního života zdají být mnohem menší, neboť nás draci učí většímu nadhledu. Díky svým křídlům nás vedou k pohledu na svět, kde více vnímáme souvislosti celku. Pomáhají nám pochopit, proč se co děje. Tím nám dodávají pomoc ve formě žití ve větší lehkosti.

Dalším velikým kladem spolupráce s nimi jsou vize. Draci vidí opravu velmi dopředu. Můžeme s nimi nahlédnout na náš život z pohledu maximálního potenciálu.

Jak by náš život vypadal, kdybychom žili v souladu s naším maximálním potenciálem?

Draci nám pomáhají spojit se s naší vizí. Propojují nás s ní v energetické rovině. Díky tomu se můžeme otevřít nápovědám pro konkrétní kroky, které potřebujeme udělat v realitě, aby se naše vize stala skutečností.

Stačí požádat a draci nám s realizací vize pomohou. Dají nám rady, co máme krok po kroku udělat. Někdy nám může totiž naše vize připadat příliš velká. Někdy chvíli trvá, než se s vizí sžijeme a přijmeme ji za skutečnou. To je úplně v pořádku. Draci vědí, že my lidé potřebujeme na tento proces čas.

Když dovolíme drakům vstoupit do našeho života, když nám draci pomohou pozvednout naše vibrace, abychom poznali svou vizi, tak poznáváme potenciál, který můžeme žít zde na Zemi.

Za více jak 12 let vědomé spolupráce s draky jsem nikdy nenarazila na negativní draky. V meditaci se totiž vylaďujeme na jemnější vibrace, prosvětlujeme se. Jemné světelné vibrace nás chrání. Negativní entity mají energii hutnou. Ony se té jemné světelné vibraci vyhýbají. Proto není třeba mít strach, že se potkáte s negativními bytostmi při meditaci, pokud to není vaším záměrem.

Láká vás se s draky setkat?

Mám pro vás meditaci, která vám s tímto procesem pomůže. Najdete ji zde

Jsem průvodkyně vnitřních světů, krásného prostoru, který má v sobě každý z nás. Zároveň miluji proces tvorby, kdy cítím, že jsem napojená na Zdroj a přede mnou vzniká jedinečný obraz či text. V podstatě jsem prostředníkem, který přenáší moudrost vyšších světů do našeho hmotného. Má tvorba vzniká díky channelingu. Channeling mi otevřeli draci skrze knihu Dračí příběh. Kniha je i v audioverzi, která je úžasnou meditací pro všechny, ať už milují draky nebo si přejí ponořit do sebe, probudit své spojení s duší a její moudrostí.