Jak využít dračí energii pro byznys?II. část

Aneb krátké nakopnutí pro podnikatelky

Představte si, že nasedáte na draka. Drak s vámi letí do budoucnosti, kde jste opravdu úspěšná podnikatelka. Cítíte se silná ve své expertíze. S radostí publikujete, vedete kurzy, máte dostatek klientek, jste ráda vidět. Vaše podnikání je vaše poslání a vy si to užíváte i v hmotném světě, neboť vám přináší náležité finanční ohodnocení. Vy si za ně pořizujete vše, co si přejete. Vše, co váš život zjednodušuje a přináší vám radost.

Bylo to parádní, že? A jak je tato vize daleko od současného života?

Co stojí v cestě mezi teď a vaší budoucností?

Nemusí to být měsíce, či roky. Jsou to především vaše emoce strachu, nedůvěry v sebe, ve své schopnosti, netrpělivost, nekonzistentnost, aj. …

Máte strach být vidět?

Strach pustit se do velké kampaně?

Myslíte si, že nejste dost dobré?

Máte pochybnosti o sobě? 

Proč by klienti měli nakoupit u vás, když máte tak kvalitní konkurenci?

Chcete úspěch ze dne na den?

Jak by se změnilo vaše jednání, kdyby vás podporoval někdo opravdu silný. Někdo, kdo má nadhled, někdo, kdo je ukotvený v energii hmoty, ale zároveň vnímá možnosti vizí vašeho plného potenciálu.

Někdo, komu nemusíte platit desítky tisíc, protože tohoto pomocníka máte ve svém vnitřním světe.

Přesně takovou podporu vám dodá drak a jeho energie. Odvážná, podporující. Jemná a pečující, ale také nespoutaná a divoká. Má spirituální přesah, ale zároveň vás vede do akce v realitě.

Nevěříte? Vyzkoušejte si spolupráci s drakem hned teď.

Jaká činnost, kterou můžete udělat právě teď, by vám pro váš úspěch v byznysu nejvíce pomohla?

Je to napsání článku? Publikování videa? Zveřejnění nabídky na spolupráci? Napsání landing page?

Vyberte si jednu konkrétní činnost, kterou uděláte HNED po dočtení tohoto článku.

Ať už si vyberete jakoukoliv akci, představte si, že tu činnost děláte s podporou dračí energie. Obklopuje vás drak, který vám dodává dar vize, hloubku odvahy, radost nadhledu a nezlomnost konání.

Jaké to je teď, když VÍTE a CÍTÍTE tu ohromnou vibrující dračí energii u sebe?Tuhle dračí pomoc můžete využít při každé byznysové činnosti. Jen to zkuste.

Chcete jít do větší hloubky a napojit se na svého draka? Dopřejte si nahrávku – channeling osobního draka i s obrazem.

Jsem průvodkyně vnitřních světů, krásného prostoru, který má v sobě každý z nás. Zároveň miluji proces tvorby, kdy cítím, že jsem napojená na Zdroj a přede mnou vzniká jedinečný obraz či text. V podstatě jsem prostředníkem, který přenáší moudrost vyšších světů do našeho hmotného. Má tvorba vzniká díky channelingu. Channeling mi otevřeli draci skrze knihu Dračí příběh. Kniha je i v audioverzi, která je úžasnou meditací pro všechny, ať už milují draky nebo si přejí ponořit do sebe, probudit své spojení s duší a její moudrostí.