3 tipy jak si čistit auru

Co je to aura? Aura je energetický obal těla. Máme ji my lidé, ale i zvířata a rostliny. Prostě všechny živé organismy.

Proč bychom si ji měli čistit? Každý den jsme vystaveni velkému množství vlastních myšlenek a emocí, ale také myšlenek, emocí a vlivů okolí. Patří k tomu lidé, které potkáváme, prostředí, kde žijeme. Vše na nás má vliv.

Znáte ten pocit, kdy jste šli na nějakou pracovní schůzku nebo prošli nákupním centrem a najednou byla Vaše dobrá nálada pryč? Vnímali jste pak méně energie, negativnější rozpoložení nebo jste měli v hlavě myšlenky na starosti. Stalo se Vám to?

Takové situace si právě vysvětluji tím, že negativní energie se nejprve přilepí na Váš energetický obal – na Vaši auru. Do nějaké míry tomu umíme odolávat, ale postupně nám naše pozitivní rozpoložení může klesat a tím jsme na vlivy okolí náchylnější.

Pokud dlouhodobě žijeme ve stresu, hněvu, rušném prostředí, tak to má dopad i na naše tělo. Aura unese jen nějakou část negativních vlivů, ale pokud se nečistí, přechází problém do fyzické roviny. Proto je potřeba nenechat tyto vlivy na sebe působit dlouhodobě.

Jak si tedy můžeme jednoduše čistit auru?

TIP č. 1 – Sprcha

Možná Vám to přijde banální, ale je to tak. Sprcha neumývá jen naše fyzické tělo, ale i to energetické. Stačí 2-3 minuty a vnímáte odlehčení. Doporučuji se vysprchovat hned, jak přijdete z práce domů. Nenechávejte sprchu až na večer před spaním či na ráno. Ráno se samozřejmě můžete vysprchovat opět 🙂 Jen pokud chodíte spát bez sprchy, tak si taháte všechny energie do postele.

Po osprchování si vemte čisté oblečení. Když jste měli náročný den a cítíte únavu, tak věci, které jste měli na sobě hoďte do pračky. I oblečení nasává energii okolí.

TIP č. 2 – Procházka

Další jednouchá pomoc je příroda. I kdyby jste žili ve velkém rušném městě, tak jistě i tam se najde park. Choďte do přírody každý den. Alespoň 10-15 minut mezi stromy Vám dopřeje pocit úlevy a dodá Vám energii. Pokud máte možnost si zout boty a projít se po trávě bosa, tak je to ideál. Skrze chodidla se totiž odplavují toxiny z těla zároveň čerpáte energii země.

TIP č. 1 – Meditace

Meditace či vizualizace, prostě stav ponoření se do sebe sama pro Vás může být pomocníkem, ať jste kdekoli. Možná cítíte odliv energie po poradě a víte, že nemůžete jít ven ani nemáte možnost sprchy. Proto si dopřejte několik minut se zavřenýma očima. Zhluboka dýchejte a představte si energetickou sprchu, která z Vás smývá vše, co Vás tíží. Představte si, jak jste opět plní energie, prozářený světlem. Napijte se tohoto pocitu.

Náš mozek nerozezná, zda sprcha byla fyzická nebo jen v naší hlavě. Prostě jste zažili sprchu a pocítíte úlevu. Vyzkoušejte to 🙂

Myslete na sebe na všech úrovních 🙂 O úrovních vědomí se dočtete zde: https://vnitrnisvety.cz/uroven-vedomi/

Pokud si přejete jít více do hloubky a pravidelně meditovat, tak Vám vřele doporučuji Ebook s meditací Probuď v sobě draka aneb jak se spojit se svými vnitřními průvodci, najdete ho na tomto odkazu: https://vnitrnisvety.cz/ebook-probud-v-sobe-draka/

S láskou Eliška Mabel

Jsem průvodkyně vnitřních světů, krásného prostoru, který má v sobě každý z nás. Zároveň miluji proces tvorby, kdy cítím, že jsem napojená na Zdroj a přede mnou vzniká jedinečný obraz či text. V podstatě jsem prostředníkem, který přenáší moudrost vyšších světů do našeho hmotného. Má tvorba vzniká díky channelingu. Channeling mi otevřeli draci skrze knihu Dračí příběh. Kniha je i v audioverzi, která je úžasnou meditací pro všechny, ať už milují draky nebo si přejí ponořit do sebe, probudit své spojení s duší a její moudrostí.